Strona główna » Blog

Blog

Dlaczego warto nagrywać wideo w firmie - agencja marketingowa

Dlaczego warto nagrywać wideo w firmie?

Wideo to najszybciej rozwijający się trend w reklamie, w dodatku najczęściej wybieramy przez odbiorców. Te dwa argumenty powinny wystarczyć, aby zastosować wideo w promocji swojej firmy, ale z doświadczenia wiemy, że nie wszystkich przekonują. Dlatego teraz przedstawimy Wam 3 powody, dlaczego warto zacząć realizować materiały wideo w swojej firmie już dzisiaj!Czytaj dalej »Dlaczego warto nagrywać wideo w firmie?

Przeglądarka Microsoft Edge – 5 świetnych funkcji

Przeglądarka Microsoft Edge to odświeżona wersja domyślnej przeglądarki na komputery z systemem Windows 10. Znajduje się ona na każdym komputerze z wspomnianym systemem. Dotychczas służyła jako przeglądarka do instalowania innych przeglądarek. Moim zdaniem rola Edge całkowicie uległa zmianie i to na lepsze. Sprawdź 5 najlepszych funkcji na Microsoft Edge i już dzisiaj zacznij z niej korzystać.
Czytaj dalej »Przeglądarka Microsoft Edge – 5 świetnych funkcji

Podsumowanie uczestnictwa w programie Biznes w Kobiecych Rękach – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Fundację Sieć Przedsiębiorczych Kobiet znałam od początku mojego biznesu, to jedno z tych miejsc, które wpłynęło na rozwój mojej firmy Ambitna Marka, zdobycie wiedzy i kontaktów. Pamiętam jak 3-4 lata temu uczestniczyłam w większości organizowanych przez tę organizację networkingów, czy śniadań biznesowych. Od tego czasu wiele wydarzyło się w moim biznesie, ewaluował, rozwinął się, zmienił rodzaje usług. Jedno się nie zmieniło, wciąż uwielbiam to, co robię.

Czytaj dalej »Podsumowanie uczestnictwa w programie Biznes w Kobiecych Rękach – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet