Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie?

Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie?

Jakich programów używać na telefonie, aby sprawnie edytować grafiki czy zdjęcia z wakacji? Poznaj najlepsze aplikacje na smartfona do edycji zdjęć.

W dzisiejszych czasach nosimy w kieszeni całe nasze biuro. Tak, Twój telefon to Twoje biuro. To tutaj sprawdzasz pocztę, otwierasz załączniki i Excel’a, spisujesz notatki, robisz dokumentację zdjęciową czy nagrywasz filmy. Dzięki tym niewielkim urządzeniom staliśmy się bardziej mobilni i możemy pracować z każdego miejsca na ziemi.

Sam każdego dnia korzystam ze smartfona do załatwiania spraw służbowych. Mój telefon służy mi jako druga kamera, a także jako ekran poglądowy podczas lotu dronem. Na smartfon automatycznie zrzucam zdjęcia z aparatu i mam możliwość podejrzenia co widzi moje GoPro.

Zdaje sobie sprawę, że nic nie zastąpi obróbki filmowej i edycji zdjęć na komputerze, lecz bardzo często chcę szybko z edytować jakieś zdjęcie, aby móc je wstawić na np. Google Moja Firma czy relacje na Instagram’ie. Tutaj z pomocą przychodzą proste, ale potężne programy na telefon, dzięki którym mogę w łatwy sposób edytować obraz czy skleić krótki film.

Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie?Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie?

Najlepszy program do edycji zdjęć na smartfon

Edycja zdjęć na telefonie – Lightroom

Osobiście – mój ulubiony program do edycji zdjęć na smartfonie, z którego korzystam każdego dnia. Na codzień korzystam z całego pakietu Adobe dlatego też, nie bez powodu uważam program za najlepszy. Lightroom na telefon pozwala w szybki i łatwy sposób edytować i podrasować nasze zdjęcia, tak aby oddawały naturalne piękno. W programie możemy zastosować szybkie filtry lub samemu dostosować kontrast, winietę, jasność czy białe lub ciemne miejsca. Dodatkowo możemy zmienić saturację czy nasycenie. Aby móc korzystać z programu wystarczy założyć bezpłatne konto Adobe. Niektóre funkcje Lightroom’a dostępne są tylko w wersji PRO. Mimo to podstawowe funkcje programu sprawdzą się dla każdego początkującego grafika lub fotografa.

Pobierz program do edycji zdjęć Lightroom: Android | iOS

Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie? LightroomEdycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie? Lightroom


Edycja zdjęć na telefonie – SnapSeed

SnapSeed to program ze stajni Google. Jest to również świetny program do edycji zdjęć i w dodatku w pełni darmowy. Posiada podobne możliwości takie jak Lightroom z tym, że oferuje więcej filtrów typu: Noir, Dramatyczny, Sepia itp. SnapSeed pozwala zastosować szybkie filtry, które wzbogacą nasze zdjęcie. Tutaj również możemy dodać napis lub oprawić zdjęcie w ramkę (np. pod feed z Instagram). Edycję zdjęć na smartfonie warto rozpocząć od SnapSeeda, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób wejdziemy w świat grafiki i fotografii. Program nie posiada wersji PRO, tak więc jest dla każdego darmowy.

Pobierz program do edycji zdjęć SnapSeed: Android | iOS

Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie?Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie?

Edycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie? AdrianEdycja zdjęć: Jaka aplikacja do edycji zdjęć na smartfonie? Adrian

Już dzisiaj naucz się wykorzystywać narzędzi w swojej firmie, dzięki którym zaczniesz przyciągać więcej klientów i będziesz zarabiał więcej!