Agencja Marketingowa

Copywriting

Potrzebujesz ciekawego tekstu lub artykuł na blog? Chcesz napisać ebook’a, ale nie wiesz jak zacząć? Potrzebujesz kreatywnej reklamy? 

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dla kogo jest ta oferta?

  • Potrzebuję artykuł na stronę internetową lub bloga
  • Potrzebuję zbudować content na stronę
  • Nagrywam film i chcę mieć profesjonalny scenariusz
  • Mam sklep internetowy i potrzebuje opisy produktowe

Co potrzebujesz?

Opis produktu

Nie tylko zdjęcie, ale i opis przyciąga wzrok. Świetny opis przyczyni się do lepszej sprzedaży. Stworzymy dla Ciebie opisy produktowe.

Social Media

Social Media żyje 24H. Klient wymaga uwagi i ciekawych postów. Zajmujemy się przygotowaniem postów z fajnymi i chwytliwymi tekstami, które utrzymają uwagę odbiorcy.

Scenariusz

Przygotujemy dla Ciebie scenariusze do odcinków YouTube, filmów krótko i pełnometrażowych i wszelkich produkcji Video/audio.

Strona internetowa

Strona internetowa potrzebuje treści. Skorzystaj z naszych usług, dzięki którym zapełnimy Twoją stronę ciekawymi opisami stron.

E-book

Jeśli zastanawiasz się nad wydaniem e-book'a to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. E-booki zyskują na popularności i pozwalają przelewać pasję na elektroniczny papier.

Teksty SEO

Piszemy teksty, które są nastawione na pozycjonowanie Twojej treści w TOP 10 Google. Pora, aby Twoja firma nabrała wiatru w żagle!

Content

Piszemy o wszystkim. Tworzymy wpisy na blog, poradniki, opisy miejsc. Dzięki temu Twoja strona będzie cały czas wypełniona świeżą treścią.

Slogany

Chcesz wyrazić swoją markę? Chcesz nadać jej niepowtarzalne hasło reklamowe? Świetnie! Razem możemy to zrobić. Chętnie przygotujemy dla Ciebie slogan.

Nasi klienci

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Wspólnie ustalimy jakie są Twoje potrzeby.
Każde zlecenie dopasowywane indywidualnie.