Copywriting - Ambitna Marka
co copywriting

SŁOWA MAJĄ MOC!

O 73% cyfry angażują bardziej niż tekst.

80 % osób automatycznie rezygnuje z czytania jeśli spotyka się ze ścianą tekstu

Tekst obok grafik zwiększa chęć przeczytania treści o ok. 30%

Nie musisz tego wiedzieć! Napiszemy skuteczne reklamy za Ciebie!

PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE

  • Artykuły na stronę, bloga, portal oraz prasowe
  • Opisy stron oraz sklepów
  • Kreatywne posty na social media
  • Chwytliwe teksty reklamowe
  • I wiele innych
desktop-1246512_1920

NASZE USŁUGI

Opis produktu

Nie tylko zdjęcie ale i opis przyciąga wzrok. Świetny opis przyczyni się do lepszej sprzedaży. Stworzymy dla Ciebie opisy produktowe.

Strona internetowa

Strona internetowa potrzebuje treści. Skorzystaj z naszych usług, dzięki którym zapełnimy Twoją stronę ciekawymi opisami stron.

Content

Piszemy o wszystkim. Tworzymy wpisy na blog, poradniki, opisy miejsc. Dzięki temu Twoja strona będzie cały czas wypełniona świeżą treścią.

Social Media

Social Media żyje 24H. Klient wymaga uwagi i ciekawych postów. Zajmujemy się przygotowaniem postów z fajnymi i chwytliwymi tekstami, które utrzymają uwagę odbiorcy.

E-book

Jeśli zastanawiasz się nad wydaniem e-book'a to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. E-booki zyskują na popularności i pozwalają przelewać pasję na elektroniczny papier.

Opinie

Każda opinia jest na wagę złota. Potrafimy przygotować prawdziwe opisy na wszelkiej maści serwisach, portalach czy sklepach aby Twój produkt ukazany był w jak najlepszym świetle.

Scenariusz

Przygotujmy dla Ciebie scenariusze do odcinków YouTube, filmów krótko i pełnometrażowych i wszelkich produkcji Video/audio.

Teksty SEO

Piszemy teksty, które są nastawione na pozycjonowanie Twojej treści w TOP 10 Google. Pora, aby Twoja firma nabrała wiatru w żagle!

Slogany

Chcesz wyrazić swoją markę? Chcesz nadać jej niepowtarzalne hasło reklamowe? Świetnie! Razem możemy to zrobić. Chętnie przygotujemy dla Ciebie slogan.

copywriter-writing-on-his-modern-laptop-close-up-picjumbo-com

Potrzebujesz WIĘCEJ INFORMACJI?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Wspólnie ustalimy jakie są Twoje potrzeby.
Każde zlecenie dopasowywane indywidualnie.

Nasze usługi

Social Media

Konsultacja offline lub online, propozycja rozwiązań związanych z obszarami zmian w Twojej firmie, podsumowanie i analiza w pliku po spotkaniu, wsparcie emailowe po spotkaniu i analizie danych obszarów

Strony WWW

Wybór hostingu, podpięcie domeny, założenie strony, mapy Google, opracowanie treści, zdjęcia ze stock'a, formularz kontaktowy, responsywność, sekcja blog, pomoc techniczna

Copywriting

Naming, hasła i slogany, teksty WWW, opisy produktów, oferty, SEO Copywriting, scenariusze reklamowe, artykuły prasowe, teksty na ulotki, wpisy blogowe, tworzenie opinii

Realizacja filmowa

Pomysł na film m.in scenariusz, asystę specjalisty od autoprezentacji podczas nagrywania, profesjonalny sprzęt, baza ciekawych miejsc do nagrywani, dostęp do specjalistów m.in od grafiki i muzyki