Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Pomoc

Pomoc

Na tej stronie dostępne są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Jeśli masz z czymś problem, napisz do nas.

Gdzie znajdują się zakupione ebooki?

Twoje kupione ebooki dostępne są w Twoim koncie w zakładce pobrane.

Kupiłe/am produkt. Jak mogę się zalogować na moje konto.

Podczas procesu zakupowego, system automatycznie tworzy konto i generuje losowe hasło. Mail z wygenerowanym hasłem zostaje natychmiastowo wysłany na adres mailowy podany w procesie zakupowym. Bardzo często zdarza się, że taki mail trafia do spamu. Prosimy o dokładne sprawdzenie folderów na Pana/Pani skrzynce mailowej. Jeśli mimo to wiadomość się nie pojawia. Odczekaj parę minut lub skorzystaj z opcji “odzyskaj hasło”. Sprawdź dokładnie swoje dane i czy na pewno został podany dobry adres mailowy.

Kupiłem/am kurs online. Jak go mogę rozpocząć?

Kursy online zapisywane są w Twoim kokpicie. Wystarczy wybrać odpowiedni kurs i wybrać przycisk “przejdź do kursu”. Aby rozpocząć kurs, należy być zalogowanym.

Zapomniałem hasło? Jak je mogę odzyskać?

Aby odzyskać hasło należy użyć poniższego linku (kliknij tutaj). Na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość, która poprosi Cię o wprowadzenie nowego hasła. Wiadomość może wpaść do skrzynki na spam więc dokładnie sprawdź wszystkie skrzynki. Wiadomość resetująca hasło może również przyjść z opóźnieniem więc bądź cierpliwy. W razie dalszych kłopotów napisz do nas.

Jak korzystać z kursu online?