O nas - Ambitna Marka

„Ambitna Marka to firma nadająca kierunek! 

Skutecznie rozwijamy firmy, nadając świeżości, pomysłu i wsparcia!”

 

Ambitni dla Ambitnych, poznaj nas!

  • Pasja. Kochamy to co robimy dlatego też praca z nami to czysta przyjemność. Pracując z pasją pracujemy wydajniej!
  • Wsparcie. Wesprzemy Cię i doradzimy Tobie w każdym działaniu. Zawsze możesz na nas liczyć!
  • Profesjonalizm. Do zadania podchodzimy profesjonalnie. Korzystamy z najnowszych technologii i aktualnych trendów!
  • Zaangażowanie. Dogłębnie angażujemy się w każdy projekt. Uzyskujemy jak najwięcej informacji, aby móc najlepiej wykonać powierzone nam zadania!

Jesteśmy praktykami, nie teoretykami!

Od ponad 9 lat działamy w zakresie marketingu i reklamy, głównie skupiając się na działaniach online jak Social Media, strony internetowe, sklepy www, szkolenia czy reklama wideo. Skutecznie pozyskując Klientów dla firm, z którymi współpracujemy. 

W 2019 roku poszerzyliśmy działania również o budowanie sklepów online, platform, a także wypuściliśmy nasze pierwsze produkty online w formie kursów oraz e-booków. W 2020 planujemy poszerzyć to o ogólnodostępną platformę pod nazwą Ambitna Akademia i dać możliwość tworzenia i sprzedawania takich produktów przez innych specjalistów. 

Szkolimy również online! Oto nasze kursy:

Działania związane z reklamą to nie tylko świat online, dlatego wspieramy naszych Klientów również poprzez działania offline, czyli te poza Internetem. Dlatego też od 2018 roku organizujemy wydarzenia pod nazwą Ambitne Śniadania, dzieląc się podczas nich swoją wiedzą, a także integrując środowisko przedsiębiorców. 

Pracując z firmami lokalnymi zauważamy, jak ważna jest reklama offline. Dlatego w tym zakresie  również wspieramy biznes, tworząc m.in banery reklamowe czyli reklamę drukowaną, a także wydarzenia, szkolenia, czyli inicjatywy zrzeszające grono klientów czy partnerów firm.

 

ZESPÓŁ założycielski

Patrycja Bończewska

ADRIAN DUBANIEWICZ

Założycielka Ambitna Marka, kreatorka i wizjonerka z niewyczerpaną liczbą pomysłów! Zajmuje się kontaktem z Klientem, specjalizuje się w reklamie, sprzedaży oraz organizacji eventów.

Od 8 lat związany z branżą filmową i copywritingiem.  Planuje, udoskonala i wprowadza nowoczesne rozwiązania w firmie. Serce podróżnika – dusza artysty.

Na co dzień współpracujemy na stałe z grafikiem, korektorem tekstu, montażystą, programistą, drukarnią, a także specjalistą od pozycjonowania stron oraz reklamy na Facebook ads. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia w szerokim zakresie, zrobisz to z nami! 

Projekt bez tytułu

Szukasz pracy z zakresu marketingu i reklamy? Chcesz rozwijać się razem z nami w młodym zespole pełnym pasji? Napisz do nas na kontakt@ambitnamarka.pl i sprawdź kogo aktualnie poszukujemy? 

Nasze współprace