Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Poznaj Ambitną Markę – Twoich specjalistów od marketingu

AMBITNA MARKA Twoi specjaliści od marketingu

Agencja marketingowa Ambitna Marka wprowadzi Twój biznes na odpowiednie tory. Napędzamy do działania, rozwijamy marki i tworzymy kampanie, które sprzedają. Sprawiamy, że marki rosną i zwiększają swoje przychody.

Zaczynamy współpracę?

Agencja marketingowa Ambitna Marka

Kreatywna agencja marketingowa Ambitna Marka to specjaliści w marketingu. Od 9 lat zajmujemy się marketingiem. Mamy doświadczenie w realizacji filmowej, tworzeniu stron internetowych, sklepów online i platform kursowych. Szkolimy jak rozwijać biznesy, zwiększać sprzedaż i docierać do nowych klientów. Organizujemy i nadzorujemy wydarzenia. Nie boimy się nowych wyzwań i podejmujemy współpracę z każdej branży. Nasze biuro mieści się pod Warszawą. Działamy z klientami z całej Polski i całego świata. 

Pasja

Kochamy, to co robimy, dlatego też praca z nami to czysta przyjemność. Pracując z pasją, pracujemy wydajniej!

Zaangażowanie

Angażujemy się w projekty. Uzyskujemy wszelkie niezbędne informacje, aby móc najlepiej wykonać zadanie!

Profesjonalizm

Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie. Korzystamy z najnowszych technologii i aktualnych trendów!

Wsparcie

Wesprzemy Cię i doradzimy w działaniach dotyczących Twojej firmy. Zawsze możesz na nas liczyć!

Mamy smaka na... marketing

konsultacja marketingowa
Od ponad 9 lat działamy w zakresie marketingu i reklamy, głównie skupiając się na działaniach online jak Social Media, strony internetowe, sklepy www, szkolenia czy reklama wideo.  Jesteśmy praktykami. Całą naszą wiedzę mieliśmy możliwość wykorzystania w czasie pracy z klientami, rozwijaniu biznesów i zwiększaniu sprzedaży.  Na co dzień współpracujemy na stałe z grafikiem, korektorem tekstu, montażystą, programistą, drukarnią, a także specjalistą od pozycjonowania stron oraz reklamy na Facebook ads. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia w szerokim zakresie, zrobisz to z nami! 

W 2020 roku wyspecjalizowaliśmy się w trzech dziedzinach – strony www, sklepy online i platformy kursowe.

Tworzenie stron internetowych, sklepów online oraz platform kursowych to niezwykle ważne aspekty współczesnego biznesu. Dzięki nim firmy mogą rozszerzyć swoją obecność w sieci, dotrzeć do szerszego grona klientów i zaoferować im wygodny dostęp do swoich produktów i usług. Profesjonalnie wykonane strony internetowe są wizytówką firmy, a sklepy online pozwalają na łatwe i szybkie dokonywanie transakcji. Platformy kursowe z kolei otwierają drzwi do edukacji online, umożliwiając naukę z dowolnego miejsca na świecie. To wszystko składa się na dynamiczny i ciągle rozwijający się ekosystem cyfrowy, który jest kluczowy dla sukcesu w erze informacyjnej.

Dzień dobry, co dzisiaj stworzymy?

Poznaj Patrycję

Kreatorka i wizjonerka z niewyczerpaną liczbą pomysłów!
Zajmuje się kontaktem z Klientem, specjalizuje się w reklamie, sprzedaży oraz organizacji eventów.

Poznaj Adriana

Od 8 lat związany z branżą filmową, tworzę strony internetowe, platformy kursowe i sklepy online. Zajmuję się organicznym pozycjonowaniem stron www. Dbam o bezpieczeństwo stron klientów. Edukuję z obsługi narzędzi Google i tworzenia bezpiecznego biznesu w internecie.