O nas - Ambitna Marka

O nas

Ambitna Marka to firma nadająca kierunek! 

Skutecznie rozwijamy firmy, nadając świeżości, pomysłu i wsparcia.

Ambitni dla Ambitnych - poznaj nas!

 • Pasja. Kochamy to co robimy dlatego też praca z nami to czysta przyjemność. Pracując z pasją pracujemy wydajniej!
 • Wsparcie. Wesprzemy Cię i doradzimy Tobie w każdym działaniu. Zawsze możesz na nas liczyć!
 • Profesjonalizm. Do zadania podchodzimy profesjonalnie. Korzystamy z najnowszych technologii i aktualnych trendów!
 • Zaangażowanie. Dogłębnie angażujemy się w każdy projekt. Uzyskujemy jak najwięcej informacji aby móc jak najlepiej wykonać powierzone nam zadanie!

Od ponad 10 lat działamy w zakresie marketingu i reklamy, głównie skupiając się na działaniach online jak Social Media, strony internetowe, SEO, reklam wideo skutecznie pozyskując Klientów dla firm, z którymi współpracujemy. W 2019 roku poszerzyliśmy działania również o budowanie sklepów online, platform, a także wypuściliśmy nasze pierwsze produkty online w formie kursów oraz e-booków. W 2020 planujemy poszerzyć to o ogólnodostępną platformę pod nazwą Ambitna Akademia i dać możliwość tworzenia i sprzedawania takich produktów przez innych specjalistów. 

Działania związane z reklamą to nie tylko świat online, dlatego wspieramy naszych Klientów również poprzez działania offline, czyli te poza Internetem. Dlatego też od 2018 roku organizujemy wydarzenia pod nazwą Ambitne Śniadania, dzieląc się podczas nich swoją wiedzą, a także integrując środowisko przedsiębiorców. Pracując z firmami lokalnymi zauważamy, jak ważna jest reklama offline. Dlatego w tym zakresie  również wspieramy biznes, tworząc m.in banery reklamowe czyli reklamę drukowaną, a także wydarzenia, szkolenia, czyli inicjatywy zrzeszające grono klientów czy partnerów firm.

 

ZESPÓŁ

Patrycja Bończewska

założycielka marki

Założycielka Ambitna Marka, kreatorka i wizjonerka z niewyczerpaną liczbą pomysłów! Zajmuje się kontaktem z Klientem, specjalizuje się w reklamie, sprzedaży oraz organizacji eventów.

ADRIAN DUBANIEWICZ

Copywriter

Od 8 lat związany z branżą filmową i copywritingiem. Serce podróżnika - dusza artysty.

Michał Kamiński

Foto & Wideo

Prawdziwy pasjonata fotografii oraz filmu. Rzetelny i profesjonalny. Poczuciem humoru rozluźnia stres a powagą potrafi zapanować nad całym planem zdjęciowym w minutę!

Monika Banasiak

Social Media

W branży od niedawna. Szybko się uczy i chętnie realizuje nowe projekty.

Projekt bez tytułu

Szukasz pracy z zakresu marketingu i reklamy? Chcesz rozwijać się razem z nami w młodym zespole pełnym pasji? Napisz do nas na kontakt@ambitnamarka.pl i sprawdź kogo aktualnie poszukujemy? 

Projekt bez tytułu

Mówią o nas

 • Jeśli komuś się wydaje, że wie wszystko o prowadzeniu firmy i jej promocji to na pewno zmieni zdanie jak wpadnie w objęcia zespołu. Dopiero wtedy wiemy, że nic nie wiemy Dawka energii jaką dostajemy po spotkaniach wystarcza na długo! Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę i cierpliwość do nas.

  ELŻBIETA LISZEWSKA

  Właścicielka "Biura Rachunkowego Helios"
 • Pani Patrycja wielokrotnie wykazała się ogromnym zaangażowaniem w działania lokalne. Doskonale poradziła sobie w organizacji kiermaszu i atrakcji z nim związanych m.in pokaz mody, Obserwuję ją jako, uczciwą, bardzo komunikatywną, zorganizowaną oraz bardzo kreatywną.

  ARTUR LASKOWSKI

  Dyrektor Biblioteki w Radzyminie
 • Ambitne osoby, doskonale wykonują każdy swój projekt, pełen profesjonalizm, świetna atmosfera, współpraca z nimi to sama przyjemność

  EWELINA RASIŃSKA

  Właścicielka Marki ERasińska
 • Każde spotkanie to od razu pełna motywacja do działania! 
  Kilka zdań, a w nich mnóstwo wskazówek i pomysłów. 
  Mega wsparcie w biznesie! 
  Dziękuje za współpracę, oby trwała jak najdłużej
  Polecam przedsiębiorcom z każdej branży. 
  Odkryj swoje możliwości.

  MAGDALENA CZERWONKA

  Właścicielka restauracji LaPasta