Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

platforma kursowa

Platforma kursowa do sprzedaży kursów online

Chcesz ruszyć z własnymi kursami online? Jesteś w idealnym miejscu. Stworzymy dla Ciebie platformę kursową, dzięki której sprzedasz swoją wiedzę w Internecie. Nasze platformy kursowe są proste w obsłudze i w pełni do personalizowania. Tworzymy platformy kursowe zarówno w modelu zwykłych płatności online jak i modelu subskrypcyjnym.

Co to jest platforma kursowa?

Platforma kursowa to funkcjonalność na Twojej stronie internetowej, która pozwala na sprzedaż własnych kursów online. Platforma kursowa połączona jest ze sklepem online i po zapłaceniu przez klienta określonej kwoty – system przydziela dostęp dla użytkownika treści szkoleniowe. Na platformie kursowej możesz załadować filmy z YouTube, Vimeo lub własnego hostingu, a także wgrać materiały szkoleniowe czy dodać opisy pod filmami. Platforma kursowa może działać w modelu subskrypcyjnym lub przez ręczne płatności online.

Funkcjonalności platformy kursowej

Platforma kursowa pozwala na szereg zmian i możliwości takich jak: 

 • personalizacja kolorów modułu szkoleniowego,
 • model subskrypcyjny lub zwykła płatność online,
 • ładowanie filmów kursowych na własny hosting, YouTube lub Vimeo,
 • automatyczne przydzielanie dostępu do kursu po udanej płatności,
 • integracja większości bramek płatności takich jak: PayU, Przelewy24, Tpay,
 • możliwość stworzenia platformy kursowej na subdomenie,
 • responsywność platformy kursowej – uczestnik może uczyć się zarówno na komputerze, tablecie lub telefonie,
 • możliwość ustawienia limitu uczestników lub określone daty sprzedaży kursu,
 • Tworzenie zniżek i kuponów na kursy.

Cena platformy kursowej

Na cenę wpływa kilka czynników, między innymi kwestie techniczne strony do której ma zostać podłączona czy rodzaju i zaawansowania kursu, który będzie sprzedawany na platformie kursowej. Ceny własnej platformy na wyłączność, bez limitu kursów, uczestników oraz bez dodatkowych kosztów stałych, których ona nie wymaga, wahają się od 1500 zł. Jeśli tworzymy dla Ciebie również sklep czy stronę, cena będzie niższa, ponieważ posiadamy specjalne pakiety dla naszych Klientów.

Co wpływa na cenę platformy kursowej? 

 • instalacja platformy kursowej na stronie WordPress;
 • instalacja, integracja oraz testy wtyczek podstawowych potrzebnych do poprawnego działania platformy kursowej (wszystkie są bezpłatne), są to m.in kwestie przydzielenie automatycznego dostępu dla klienta po zakupie;
 • instalacja, integracja oraz testy wtyczek dodatkowych na życzenie m.in. księgowość, faktury;
 • integracja produktu kursowego z platformą kursową;
 • dodanie materiałów kursu m.in wideo, pdf, opisy, zdjęcia;
 • film instruktażowy jak korzystać z platformy dla osoby obsługującej kurs od środka.

Platforma kursowa subskrypcyjna

To rodzaj regularnej płatności za dostęp do danego produktu, może być miesięczny, kwartalny, lub inny dowolny ustawiony w danym kursie. To świetny pomysł na rozbudowany system kursu, regularnego dostępu do nowych treści oraz materiałów typu ćwiczenia, materiały do nauki itp.

Cena platformy subskrypcyjnej różni się od zwykłej platformy kursowej, przede wszystkim kwestiami płatności oraz funkcjami z nią związanymi. W związku z tym podłączenie systemu subskrybcyjnego, to inwestycja w kwocie od 2 500 zł. Co ważne jeśli mamy podłączony system subskrypcyjny, możemy sprzedawać na platformie również produkty w płatności jednorazowej.

 

Dlaczego własna platforma kursowa a nie "gotowiec" typu WPidea, Webtolearn?

Własna platforma:

 • Jednorazowy koszt;
 • Brak nagłego zwiększania abonamentów ze względu na większą ilość uczestników czy zmianę polityki firmy obsługującej platformę;
 • Klient pozostaje na Twojej stronie od zakupu, po korzystanie z kursu;
 • Wiele możliwości dostosowania m.in kolorystyka, styl czy samo dodanie materiałów do kursu;
 • Szybka edycja i aktualizacja kursu w razie potrzeby;
 • Kurs i lekcje ułożone w czytelny i łatwy sposób (większa motywacja do ukończenia;
 • Większa możliwość sprzedaży dodatkowych produktów ze swojej strony/sklepu/kursy;
 • Jeśli posiadasz ebooki + kursy klienta ma wszystko w jednym miejscu;
 • Tworzymy tutorial jak samodzielnie wstawiać kolejne kursy na Twojej platformie;
 • Większy prestiż ze względu na zaawansowaną technologię i wygląd;

 

Dlaczego NIE gotowa platforma u firmy zewnętrznej:

 • Klient po zakupie loguje się na inną nazwę niż nasza strona = problem ze znalezieniem, inny styl i wygląd, brak panowanie nad danymi;
 • Tracimy klienta ze strony = brak możliwości sprzedaży „na żywo” poprzez popupy itp;

 

Samo dodanie kursu na własną platformę lub u innej firmy i zarządzanie jest bardzo podobne.

Usługi dodatkowe do platformy kursowej

Wyceniane są indywidualnie po otrzymaniu informacji od zamawiającego

 • pomoc w doborze hostingu, serwera oraz nazwy
 • dodanie zapisu do newslettera, stworzenie lejków pod zapisy
 • landing page, czyli strona sprzedażowa/zapisy na webinar
 • sklep e-commerce
 • importowanie XML z produktami do sklepu
 • pomoc w doborze pośrednika płatności 
 • platforma kursowa 
 • założenie Google Analitycs oraz podłączenie pod stronę
 • wpięcie kody pixela
 • dostosowanie pod wymagania RODO (polityka, regulamin)
 • dodatkowa wersja językowa
 • stworzenie adresów poczty email
 • przeniesienie strony/sklepu z innej platformy oraz uporządkowanie

Kontakt w sprawie platformy kursowej


Sprawdź również

Identyfikacja wizualna

Logo, plakaty, banery, wizytówki, ebooki, ulotki, pieczątki czyli materiały do kreowania wizerunku marki i firmy.

Social Media

Stworzenie kanałów lub uporządkowanie obecnych a także szkolenia oraz strategia prowadzenia i sprzedaży.

Wideo

Filmy reklamowe dla firm oraz instytucji. Oferujemy nagranie, montaż, scenariusz. Posiadamy najlepszej jakości sprzęt, a także możliwość realizacji w całej Polsce!

Zdjęcia

Sesje zdjęciowe na życzenie: biznesowe osób, miejsc czy przedmiotów. Posiadamy najlepszej jakości sprzęt, a także możliwość realizacji w całej Polsce!

Copywriting

Naming, hasła i slogany, teksty WWW, opisy produktów, oferty, SEO Copywriting, scenariusze reklamowe, artykuły prasowe, teksty na ulotki, wpisy blogowe, tworzenie opinii

Pozycjonowanie

Analiza strony, optymalizacja treści, budowanie linków, pozycjonowanie wewnętrzne, tworzenie treści seo, kampanie adwords, przyspieszania wczytywania strony

Opinie o Ambitna Marka

Polecam z całego serca! Poziom wiedzy, zaangażowania i sympatii dla klientów rzadko spotykany. Pełen profesjonalizm i wszechstronność porad czynią Panią Patrycję wybitną w swoim fachu. Przy tym szybki, miły kontakt,… Czytaj dalej „Aleksandra Jędrzejewska”

Fachowa pomoc przy social mediach branży beauty. Patrycja szybko odpowiada na każde pytanie i służy pomocą dzięki swojemu doświadczeniu. Wspiera i pomaga w rozwoju firmy. Polecam

Polecam szkolenia z Ambitna Marka. Profesjonalizm, ogromna ilość przydatnej wiedzy i wiele cennych wskazówek co do działania w e-commerce i social media 🙂 Po kursie, dzięki Patrycja Bończewska mam głowę… Czytaj dalej „Anna Frątczak”

Serdecznie polecam, dzięki Ambitnej Marce i śniadaniom dowiedziałam się wiele o działaniu w Social Mediach. Mogę poszerzyć grono odbiorców moich usług i zwiększyć zasięg działania. Dziękuję!

Praktyczna, szeroka wiedza i umiejętności, podane w przystępny sposób, mega pozytywna energia, profesjonalizm i pasja ! Gorąco polecam usługi Ambitna Marka i Patrycję ! ❤

Gorąco polecam! Ogrom wiedzy przekazany w jasny zrozumiały dla każdego laika sposób! Jestem zachwycona szkoleniem, profesjonalnym podejściem i sposobem nauki 🙂 Bardzo dużo wyniosła z tego szkolenia i jeszcze raz… Czytaj dalej „Dagmara Patora”

Patrycja przekazuje wiedzę w prosty i konkretny sposób tak że każdy wszystko doskonale zrozumie i będzie potrafił wykorzystać w swoim biznesie 🥰

Dzięki Ambitnej Marce niesamowicie rozwinęliśmy swój biznes, przygotowali dla nas wiele technicznych rozwiązań, z dobrym wsparciem i kontaktem, w dobrej cenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, przede wszystkim ze stworzenia… Czytaj dalej „Adrian Kaproń”

Ogrom wiedzy i praktycznych–cennych porad. Polecam !!! W swoim social media omijałam to co wydawało mi się niepotrzebne – Patrycja otworzyła mi oczy ! DZIĘKUJĘ !

Polecam wszelkie szkolenia i różne inne usługi jakie oferuje Ambitna Marka. Nigdy się na nich nie zawiodłam, zawsze otrzymuję praktyczne rady, nawet przy sesji zdjęciowej Patrycja była ze mną i… Czytaj dalej „Kamila Sadkowska”

Ambitna marka w sam raz do wsparcia ambitnych przedsięwzięć. Z polotem, życzliwie i z sympatią!

Patrycja to wulkan pomysłów i energii. Merytoryczna i konkretna! Bardzo mi pomogła i podpowiedziała wiele fajnych rozwiązań. Polecam !!!!

Bardzo dobre szkolenie, konsultacja. Wiele ciekawych wskazówek dla prowadzenia marketingu. Wyczerpujące odpowiedzi nawet po konsultacji online. Profesjonalizm. Polecam Ambitna Marka i pozdrawiamy :)👌

Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo polecam firmę Ambitna Marka👍😃

Są wspaniali!!! Nie sądziłam, ze tak szybko mozemy zrealizować nasze cele, ale dzięki naszej współpracy otworzyłam oczy na „niemożliwe”!

Patrycja jest świetną pozytywnie nastawioną dziewczyną, chętną do pomocy. Dała mi wiele przydatnych wskazówek odnośnie social mediów i mam nadzieję że będziemy jeszcze miały przyjemność współpracować:) bardzo dziękuję za dzisiejszego… Czytaj dalej „Katarzyna Knyba”

Bardzo szybko i jakościowo zostały zrobione rzeczy o które prosiłem. Polecam Wszystkim !

Michał Karwinski
Qlturawear.com

polecam Ambitna Markę 😊 Patrycja dała mi mnóstwo pomysłów, rozwiązań, wsparcia, miłej atmosfery, motywacji do działania ♥️ i wiecie co … to wszystko działa 😍

Na profil Ambitnej Marki trafiłam niedawno, ogrom wiedzy przekazywanej w konkretny i zrozumiały sposób sprawił, że napewno zostanę tu na dłużej. Patrycja jest specjalistką w swojej dziedzinie, co daje się… Czytaj dalej „Anita Guild”

Polecam firmę i szkolenia z social media oraz ambitne śniadania!

Bardzo polecam usługi. Agencja robiła nam stronę internetową ze sklepem. Wszystko poszło sprawnie, wszystko wykonywane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Można liczyć zawsze na pomoc i radę jak najlepiej coś zrobić.… Czytaj dalej „Manufaktura Chleba”

Manufaktura Chleba

Pan Adrian z „Ambitnej Marki”, szybko i skutecznie rozwiązał mój problem ze stroną internetową (wordpress). Jestem wdzięczna za pomoc i liczę na dalszą współpracę. Dziękuję. Jestem wdzięczna, za szybka, skuteczną… Czytaj dalej „Elżbieta Kalinowska”

Z ,,Ambitną Marką” spotkałam się podczas Ambitnych Śniadań w Radzyminie i od tego czasu nawiązałam z nimi współpracę z której czerpię garściami…ich wiedza, doświadczenie jest ogromna. Prowadzenie własnej firmy to… Czytaj dalej „Julita Gotowicka”

Wsparcie, jakie otrzymałam i cały czas na bieżąco otrzymuje od Ambitna Marka pozwala mi spokojnie i bezpiecznie prowadzić swoją działalność. Profesjonalność, szybkość odpowiedzi na każde zadane pytanie, a także wiedza… Czytaj dalej „Agata Murawska”

Agata Murawska
Tak Po Prostu Wnętrza

Polecam – bardzo praktyczne, rzetelne podejście do tematu e-commerce, mediów społecznościowych i budowania marki. Szkolenia pomogły mi poukładać sobie kilka rzeczy w głowie i na pewno ułatwią start w działalność… Czytaj dalej „Ilona Wojciechowska”

Agencja Ambitna Marka to moje wsparcie w prowadzeniu firmy. Adrian krok po kroku pokazał mi jak powinna wyglądać wizytówka google i jak o nią dbać, budować pozycję i zasięgi. Bardzo… Czytaj dalej „Restauracja La Pasta”

La Pasta Restauracja Radzymin

Polecam! Profesjonalne, indywidualne podejście do Klienta. Ogromne zaangażowanie i charyzma. Dużo dobrych pomysłów i rzetelność.

Bardzo polecam – ogromna wiedza na temat wizerunku marki w internecie, praktyczne podejście i miła atmosfera. Dowiedziałam się wielu cennych i ciekawych informacji oraz wskazówek, które na pewno wdrożę u… Czytaj dalej „Gabriela Frątczak”

Patrycja bardzo pomogła mi poukładać moją wiedzę na temat e-comarce oraz marketingu internetowego. Teraz wiem co zmienić w swoich social mediach i wiem jak wypromować swoją markę. Polecam bardzo szkolenia… Czytaj dalej „Natalia Boćkowska”

Szkolenie z budowania własnej marki beauty przeprowadzone bardzo profesjonalnie, miła atmosfera, duża wiedza, która została przekazana w bardzo szczegółowy sposób. Polecam wszystkim osobą, które mają w planach otworzyć swój salon,… Czytaj dalej „Ewa Minnicka”

Polecam z całego serca – Patrycja posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w bardzo prosty i rozumiały sposób tak aby każdy nawet początkujący mógł ogarnąć wszystko sam 👍

Cierpliwość. Zaangażowanie. Ciekawość klienta. Pomysły i rady trafione w punkt! Już w pierwszym kontakcie czuć, że Patrycja lubi dzielić sie swoją wiedzą, że praca z ludźmi sprawia jej radość. Gorąco… Czytaj dalej „Jacek Blauth Joga i nie tylko”

Może zacznę od tego, że Patrycja jest bardzo otwartą i przemiłą osobą,co w nawiązywaniu kontaktu nie tworzy dystansu i można czuć się na spotkaniu z nią bardzo swobodnie 🙂 Odpowiada… Czytaj dalej „Ania Szymala”

Dziękuję za profesjonalną obsługę. Dzięki Ambitnej Marce moja strona internetowa jest bardziej funkcjonalna 🙂 Polecam 💙

Polecam z całego serca💕 mogę Panią słuchać godzinami, bardzo cenne wskazówki a do tego kompletnie bezpłatne. Dziękuję za takie wsparcie i motywację do działania. Oczywiście biorę udział w wyzwaniu i… Czytaj dalej „Justyna Niewiarowska”

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, a przy tym ciekawej i miłej osobowości – to szukasz Patrycji Bończewskiej. serdecznie polecam ❤️ współpraca to czysta przyjemność 🤝

Ambitna Marka- to przede wszystkim Profesjonalizm, Pasja, Konsekwencja i JAKOŚĆ. To niesamowita, szalenie przedsiębiorcza i piekielnie AMBITNA Kobieta- Patrycja, która tworzy bardzo potrzebne rzecze, buduje wartością przestrzeń do spotkań i… Czytaj dalej „Martyna Guba”

Mega wiedzą, którą można uzyskać właśnie z tego miejsca. Bardzo fajne podpowiedzi jak łatwo rozwinąć się w świecie social mediów. Bardzo polecam !!!

Ambitna Marka to młode myślenie. Co mam na myśli? Przede wszystkim dostrzeganie potencjału w biznesie swoich klientów, elastyczność w działaniu i porzucenie schematów myślowych. Efektem tego jest dynamika i rozwój.… Czytaj dalej „Grażyna Janiszewska”

Patrycja to bardzo otwarta osoba, zarówno na ludzi jak i na nowości branżowe. W bardzo prosty sposób i na prostych przykładach pokazuje co można zmienić, by było lepiej. Otwiera oczy… Czytaj dalej „Joanna Korczak”

Patrycja jest przemila, ma ogromna wiedze, opowiada z pasja. Czerpanie wiedzy z Patrycja to sama przyjemnosc😀 w jej towarzystwie kawa jest zimna😬 tak wciagajaco przekazuje wiedze 😁🥰

Zgłosiłam się do Adriana, bo już wcześniej tworzył materiały dla mojego brata. Bardzo spodobał mi się sposób pracy Adriana. Chciałam, żeby Adrian nagrał mój videobook. Skończyło się strona, stworzeniem kursu,… Czytaj dalej „Anna Konieczny”

Anna Konieczny

Pełen profesjonalizm podczas przekazywania wiedzy, rzetelne informacje i motywacja do działania ! Polecam serdecznie!!! Dzięki kursom mam zapał do działania 🙂

Polecam Ambitną Markę, z czystym sumieniem, dzięki Patrycja Bończewska, która jest fantastyczną osobą, z mnóstwem pomysłów i rozwiązań dla każdego. Wsparcie, nauka i kreatywność ❤ Polecam i korzystam z rozwiązań… Czytaj dalej „Edyta Suchenek – LampStore”

Przemili ludzie z dawką energii, pasji i wiedzy! Lubie wydarzenia ambitne śniadania chociaż nie jestem zawsze, byłam tez na szkleniu z social media! polecam!

Patrycja i Adrian to dream Team! Postawili mi piękną stronę ze sklepem, wszystko śmiga jak w zegarku. A przy najmniejszym problemie mogę zgłosić się do Ambitnej Marki o pomoc. Profesjonalna… Czytaj dalej „Marta Chrościcka”

Marta Chrościcka
Pracownia Dobrych Relacji

Jeśli szukacie kogoś, kto profesjonalnie wesprze Was w działaniach marketingowych na wielu poziomach, to serdecznie polecam Ambitną Markę. Ja właśnie kogoś takiego szukałam i dzięki profesjonalnej pomocy @ambitnamarka moje działania… Czytaj dalej „Agnieszka Komosińska-Latusek”

Polecam Ambitna Markę…Wszystko co z nią związane jest na wysokim poziomie.Czuć ogromna pasję w działaniu ale i dużą sympatię do ludzi.Będę z uwagą śledzić Twoje dalsze poczynania.

Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych dla mnie usług. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Polecam!!!

Wykonana strona zgodnie z zaleceniami. Dobre uwagi i sugestie ze strony wykonawcy do projektu, które dały lepszy odbiór strony. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Polecam Pana Adriana!

Serdecznie polecam Panią Patrycję – świetna specjalistka w swojej dziedzinie. Poziom wiedzy ogromy, duża chęć niesienia pomocy, wyrozumiałość. Na pewno będę wracać po kolejne usługi i szkolenia!!! Do zobaczenia 🤩

Profesjonalne podejście do potrzeb każdego Klienta

Spotkanie z Patrycja było mega pozytywnym doświadczeniem z ogromną wyrozumiałością i zainteresowaniem podeszła do moich braków w wiedzy dotyczącej prowadzenia social mediów. Otrzymałam potrzebne narzędzia, jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim,… Czytaj dalej „Agnieszka Skowrońska”

Profesjonalne podejście do potrzeb Klienta

Profesjonalizm, podejście do klienta, zaangażowanie

W miniony weekend miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym budowania własnej marki. Jestem zachwycona profesjonalizmem i sposobem przekazywania wiedzy przez Panią Partycję. To był naprawdę miło spędzony czas.Wszystko zostało przedstawione… Czytaj dalej „Weronika Pyrek”

Pani Patrycja jest świetna osobą, pełna energii. Dzieli się swoją wiedzą nie oczekując nic w zamian. Dzięki niej już wiem na co zwrócić uwagę na swoim fanpage🤗 polecam❤️

Polecam serdecznie Patrycję i Ambitną Markę!! 🙂 Jej zaangażowanie w rozwój lokalnej przedsiębiorczości jest pełne pasji. Bardzo wartościowe uwagi i propozycje, które wykorzystuję, otworzyły mi nowe możliwości. Dziękuję Patrycja i… Czytaj dalej „Ania Knap”

Super prowadzone zajęcia. Patrycja opowiada o bardzo prostych zagadnieniach, na które nigdy nie zwracałam uwagi albo właśnie popełniałam te podstawowe błędy… Bardzo polecam współpracę z Patrycją i Ambitną marką!

Wcześniej nie znałam tej marki i bardzo się cieszę, że udało się poznać. Mnóstwo przydatnej wiedzy przekazanej w łatwy i zrozumiały sposób. Polecam 👍

Z Patrycja Bończewska poznałyśmy się na Ambitnych Śniadaniach, których była organizatorem. Dzięki tym spotkaniom i wiedzy przekazanej na spotkaniach urodziło się wiele wspólnych projektów ale nie tylko. Patrycja to pełna… Czytaj dalej „Beata Lenart”

Ambitna Marka, to praktycy, którzy świetnie rozumieją jak działa współczesny marketing. Polecam i dziękuję Patrycja Bończewska za pomysły, entuzjazm i motywację do działania!

polecam bardzo 🥰 przedstawiasz konkretne i łatwe rozwiązania a niby tak trudne jak się zaczyna 🙂 z Tobą na pewno będzie łatwiej… Dziękuję ❤

Ambitna Marka dostarcza w profesjonalny sposób niezwykle istotne rozwiązania dla firm i marek. W szczególności elementy związane z komunikacją z potencjalnymi odbiorcami uważam za nie do przecenienia. Polecam!

Patrycja po wczorajszym live jestem bardzo zadowolona. Dużo podstawowej i rzetelnej wiedzy. Polecam