Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Kontakt

KONTAKT

Jak możemy pomóc Twojemu biznesowi?

Pomożemy Ci w każdej sytuacji i rozwiążemy Twój problem. 

NAPISZ DO NAS

+48 510 666 215

Justyna Klimczak
Justyna Klimczak
2024-02-15
Agencja Marketingowa Ambitna Marka to solidna firma właśnie zakończyłam godzinną konsultację i jestem pod wrażeniem. Patrycja okazała się bardzo miłą i dającą spokój osobą co pozwoliło mi na stawianie odważnych pytań jak również pozwoliło mi się troszkę otworzyć przed nią dzięki czemu szybko zrozumiała moje oczekiwania. Otrzymałam wszystkie niezbędne porady na adres e-mail dzięki czemu niczego nie pominę. Szczerze polecam Ambiną Markę w nastroju życzliwości i zrozumienia pomogą Państwu zrozumieć swoje potrzeby i niedoskonałości. Justyna
Szkoła Podstawowa BIG BEN
Szkoła Podstawowa BIG BEN
2024-01-19
Bardzo dobry kontakt, sprawne działania, polecam
R
R
2023-08-11
Doskonałe miejsce, by zacząć działać ze swoimi kursami sklepem internetowym. Całkowicie profesjonalna obsługa, mnóstwo wsparcia, pomocy i cierpliwości dla osób, które potrzebują pomocy od podstaw, nawet przy tworzeniu własnej strony internetowej i landing page. Bardzo polecam wszystkim, współpraca na najwyższym poziomie. Pragnę podkreślić, że jest to JEDYNA firma, która podeszła do moich spraw indywidualnie, z zaangażowaniem, że zrozumieniem, czego potrzebuję. Dla Ambitnej Marki nie ma rzeczy nie do zrobienia. Będę polecać każdemu, kto szuka tego rodzaju usług.
Ilona Kamińska
Ilona Kamińska
2023-07-17
Prawie rok temu zaczęłam budować swoją markę w online , aby sprzedawać mój produkt w cyfrowej postaci. Wszystko się zmieniło, kiedy poznałam zespól Ambitnej Marki Patrycję i Adriana. Pomogli mi wszystko uporządkować, poprawili i dokończyli moją stronę internetową lilajoga.pl, zbudowali mi platformę online , gdzie już w pierwszym dniu po oddaniu mi dostępów do niej , dostałam email o pierwszej sprzedaży mojego produktu !!! Mają profesjonalne podejście, najpierw przeprowadzają audyt twojej sytuacji, budują plan działania, robią rzetelną wycenę i ruszają z kopyta . Muszę przyznać , że często to Oni mnie poganiali w działaniach a nie ja ich , co uważam za dodatkowy plus !!! Cały czas byłam przez nich dodatkowo podnoszona na duchu, dzielili się swoją wiedzą przy tworzeniu kursów online, podpowiadali lepsze kierunki działania , jednym słowem, zrobili za mnie całą robotę ! Gdyby nie Ambitna Marka , ja dalej byłabym w czarnej d, na bardzo drogim kursie ,których dziś pełno , typu jak zrobić kurs online, mogłam od razu przeznaczyć te środki na współprace w Ambitna Marka, byłabym kilka tysięcy do przodu a moja platforma już dawno by działała. Dziś pisząc tę opinie, mogą z całym sercem polecić ten zespół dwojga ludzi , są bardzo pracowici, bardzo uczciwi, relacje między ludzkie są dla nich ważniejsze niż pieniądze, a na koniec , są profesjonalistami i faktycznie , specjalistami do spraw niemożliwych . Polecam w 100%
Leszek Myśliwiec
Leszek Myśliwiec
2023-07-12
Bardzo polecam
Ewa Żmuda
Ewa Żmuda
2023-04-04
Polecam Ambitną Markę! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Ambitna Marka, jakości pracy i zaangażowania w projekt stworzenia naszego sklepu internetowego była na najwyższym poziomie. Od samego początku, Wasza firma wykazywała się profesjonalnym podejściem i elastycznością w podejściu do naszych wymagań. Współpraca z Patrycją i Adrianem była bardzo przyjemna i efektywna, co pozwoliło nam osiągnąć zamierzone cele. Wasza wiedza i doświadczenie w dziedzinie e-commerce były kluczowe dla sukcesu projektu. Jesteśmy pod wrażeniem jakości Waszych rozwiązań, a także szybkości i skuteczności Waszej pracy. Sklep internetowy, który stworzyliście dla nas, spełnia wszystkie nasze oczekiwania i potrzeby, a także został bardzo dobrze odebrany przez naszych klientów. La-Maya Biżuteria.
Beata Osińska
Beata Osińska
2023-03-02
Moja współpraca z Ambitną Marką rozpoczęła się od wykonania strony internetowej wraz ze sklepem i platformą kursową, a trwa do dziś. Agencja wykonała wszystko szybko i z dbałością o szczegóły oraz terminy, rozpoznając moje potrzeby i dostosowując się też do moich wymagań. Nowoczesna komunikacja wyłącznie on-line sprawia, że geograficzna odległość nie jest żadnym problemem. Bardzo polecam współpracę z sympatycznym i profesjonalnym zespołem tej agencji.
Agnieszka Kaproń
Agnieszka Kaproń
2023-03-02
Jestem niesamowicie zadowolona z kilkuletniej już współpracy z Ambitną Marką! Najważniejsze jest dla mnie to, że gdy mam nagłą awarię, trudność- natychmiast są w stanie mi pomóc, co nie zdarza się często we współpracach. Zwykle trzeba czekać kilkanaście godzin czy nawet kilka dni na podjęcie działań. Dzięki temu moja firma może się rozwijać bez większych trudności, a jest to już kolejna, którą wspiera Ambitna Marka. Są oni godni zaufania.
stanislaw kutrowski
stanislaw kutrowski
2023-01-13
Gorąco polecam Ambitną Markę. Zajmują się moją stroną www i marketingiem. Super kontakt, profesjonalizm, doradztwo na najwyższym poziomie. Dokładnie to czego oczekiwałem!
Centrum Zmiany w Życiu
Centrum Zmiany w Życiu
2022-11-25
Współpraca z Ambitną Marką to przyjemność. Bardzo dobry kontakt i terminowość zleceń. Polecamy! :)