Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

MEDIA O NAS!

Bardzo nam miło, kiedy media wspominają o naszych inicjatywach, możemy pochwalić się kilkoma publikacjami w prasie drukowanej.

Nasza wypowiedź w czasopiśmie biznesowym Franchising

Zostaliśmy zaproszeni do udzielenia wywiadu dla gazety Franchising. Rozmawialiśmy o tym, jak duży wpływ ma opinia klientów na markę.

wyróżnieni przez Gminę Radzymin

W dniu 3 marca 2022 roku, uczestniczyliśmy w I gali konkursu podczas Radzymińskiego Spotkania Biznesu, na której ogłoszeni zostali zwycięskie firmy w konkursie “Victoria Biznesu 2021”, jako Ambitna Marka otrzymaliśmy wyróżnienie m.in za integrację środowiska przedsiębiorców i organizację wydarzeń pt. Ambitne Śniadania od 2018 roku.

Osobowość roku 2020 w Kategorii Biznes w powiecie wołomińskim dla Patrycji Bończewskiej!

W plebiscycie Osobowość Roku to Czytelnicy wybierają (w głosowaniu) osoby, które najbardziej zasłużyły się dla lokalnych społeczności.

wywiad na portalu

Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w 2020 roku uczestniczyłam w programie największej społeczności skupiającej przedsiębiorcze kobiety w Polsce! Miałam możliwość skorzystania ze szkoleń oraz networkingu w 60 miesięcznym cyklu, a także indywidualnego networkingu. W wywiadzie zostałam zapytana, od czego zacząć założenie działalności oraz czy jest to trudne?

wywiad W RADZYMINIAK

„Biznes zaczyna się od śniadania!” wywiad o naszych Ambitnych Śniadaniach dla biznesu w Radzyminie. 
 
Dziękujemy za wzmiankę oraz promowanie przedsiębiorczości lokalnej. Inicjatywa w Radzyminie realizowana była przez okres 8 miesięcy. Zintegrowała grono przedsiębiorców oraz aktywnych działaczy nie tylko z gminy Radzymin. W wydarzeniu chętnie udział brali mieszkańcy innych gmin oddalonych nawet o 40 km! To duży sukces dla tak małej społeczności jak Radzymin. 
Dziękujemy wszystkim za wsparcie. 

RADIO DLA CIEBIE

Projekt bez tytułu
W dniu 28 sierpnia mieliśmy przyjemność opowiadać o naszych Ambitnych Śniadaniach dla biznesu. Cała relacja w tym artykule (klik)

FAKTY WWL

Wywiad w styczniu 2020 roku na temat działań dla lokalnego biznesu, a także o tym jak zaczęła się nasza Ambitna Historia!

RADZYMINIAK

dav
Radzymin dla biznesu? TAK! Wzmianka o naszych Ambitnych Śniadaniach dla biznesu w Radzyminie.

WWL24

Wywiad wideo o naszej lokalnej integracji mieszkańców gminy Radzymin. Cały wywiad oraz opis tutaj.

ŻYCIE POWIATU NA MAZOWSZU

Wspieramy lokalny rynek również w sekcji kultury i rozrywki. W okresie letnim koordynowaliśmy Potańcówki Sąsiedzkie w Radzyminie, więcej w na stronie Życie PW wywiad i film. 

RADZYMINIAK

dav
Wspieramy lokalny rynek również w sekcji kultury i rozrywki. W okresie letnim zorganizowaliśmy Potańcówki Sąsiedzkie w Radzyminie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Wspólnie ustalimy jakie są Twoje potrzeby.
Każde zlecenie dopasowywane indywidualnie.