Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Usługi » Szkolenia

Szkolenia
marketingowe i biznesowe

Chcesz rozwijać biznes? Zastanawiasz się czy Twój pomysł ma sens? Szukasz kogoś kto spojrzy na firmę z boku, doradzi co robić dalej? Proponuję Ci indywidualne szkolenia, czyli wsparcie, strategię, omówienie problemów i wyzwań, a także nowych pomysłów!

Dlaczego warto skorzystać z indywidualnych szkoleń?

Marketingiem i biznesem zajmujemy się od ponad 9 lat. Każdy klient to nowe doświadczenia i nowa zdobyta wiedza zarówno z zakresu rozwoju firmy jak i marketingu. Nasze szkolenia są dostosowane do Twoich potrzeb. Powiedz nam czego potrzebujesz i z czym masz problem, a wspólnie pomożemy Ci znaleźć właściwą drogę.

Konsultacja z ekspertem to także nowe spojrzenie i obiektywna opinia na temat Twojej firmy. Dowiesz się co warto poprawić, jak to zrobić i kiedy. Otrzymasz pełny harmonogram ewentualnych zmian i rozwiązań. Z terminem się nie martw. Dopasujemy się do Ciebie lub możemy spotkać się online. Przeszkolimy Cię zarówno w kwestiach technologicznych, informatycznych, biznesowych lub marketingowych.

Dlaczego warto skorzystać z wiedzy eksperta?

Każdy nawet najbardziej kreatywny przedsiębiorca potrzebuje czasem zatrzymać się i zastanowić, w którą stronę powinien pójść dalszy kierunek rozwoju jego firmy.

Pomyśleć nad nowym produktem, usprawnić pewne działania czy obszary, zbadać konkurencję czy usłyszeć obiektywną opinię na temat firmy. Właśnie w tym celu coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na doradztwo indywidualne w zakresie marketingu, PR czy sprzedaży.

Mówi się, że w dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca powinien mieć dobrą księgową, prawnika, mentora i doradcę. Wszystko to by, zaoszczędzić czas i pieniądze oraz nie narażać się na niepotrzebne i złe decyzje. Dlatego właśnie warto korzystać z porad takiej osoby jak ja. W zależności od wielkości i potrzeb firmy konsultacje mogą być jednorazowe lub regularne.

Takie spotkanie – rozmowa ze specjalistą, otwiera oczy na sprawy, których nie widzą osoby zaangażowane w rozwój firmy. Może je jednak zobaczyć Klient, a także doradca. Dobrze gdyby pierwszym był doradca, ponieważ Klient może już nie wrócić lub wystawić negatywną opinię.

Jeśli stoisz przed ważnymi decyzjami, szukasz rozwiązań lub czujesz, że potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu biznesu, sprawdź jak wiele, może zmienić się po takiej konsultacji!

Jakie szkolenia marketingowe oferujemy?

Szkolenia z Ambitną Marką to gwarancja wiedzy i doświadczenia:

  • Indywidualne szkolenie z zakresu Social Mediów dla firmy, analiza, strategia oraz pomysły na działania;
  • Konsultacje indywidualne oraz mentoring biznesowy. Spotkania indywidualne, analiza oraz wsparcie;
  • Indywidualna analiza materiałów marketingowych oraz kanałów reklamy. Strategia, propozycje nowych działań;
  • Szkolenie z obsługi narzędzi internetowych, narzędzi do analityki czy programów do montażu lub produkcji video;
  • Szkolenia informatyczne i technologiczne. 

Jeżeli zastanawiasz się czy warto skorzystać ze szkolenia?

Możesz do mnie napisać lub zadzwonić. Chętnie poznam Cię przed rozmową i oboje zdecydujemy, jak mogę Ci pomóc. Taka rozmowa będzie bezpłatna i przybliży Ci sposób współpracy ze mną.
Jak umówić się na konsultację?

  1.  Wypełnij formularz i określ swój problem.
  2.  W ciągu do 48 godzin skontaktuję się z Tobą w celu rozmowy, omówienia szczegółów i terminu.
  3.  Po rozmowie 15 min. rozmowie tel, wybierzesz odpowiedni dla siebie pakiet i opcję płatności (płatność za konsultację to 50% zadatku z góry na podstawie fv zaliczkowej).
  4.  Spotykamy się na konsultacji w celu omówienia dalszych działań i rozwiązań.
  5. Wdrożysz zaproponowane kroki i działania, by zwiększyć wyniki swojej firmy.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać satysfakcjonujące rozwiązanie dla siebie i swojej firmy!