Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Branża beauty » Ambitne Salony #beauty z wizytą w Veris / Piaseczno

Ambitne Salony #beauty z wizytą w Veris / Piaseczno

Ta realizacja we współpracy z marką AP Beauty, delikatnie mówiąc, zaskoczyła nas, to najbardziej zaskakujący dla nas salon beauty jaki widzieliśmy! Zobacz wideo!

Niepozornie wyglądający salon Veris pod Piasecznem w okolicach Warszawy, zrobił na nas wrażenie z kilku powodów. Zaczynając od początku, samo miejsce gdzie jest umiejscowiony, powiedziałabym, że na placu pomiędzy halami, kolejno po wejściu do salonu prowadzi nas butik z odzieżą dla kobiet. A kiedy zaczynamy wchodzić w zakamarki salonu Veris, okazuje się, że to około 100m2 przestrzeni! Długi korytarz, z rybkami w akwarium, lustrem weneckim, a także ogrodem na końcu pomieszczenia.

Zaskakujące, ale pozytywnie jest również wnętrze. Właścicielka postawiła tutaj na żywe kwiaty, zieleń, szarości industrialne klimaty. To wszystko robi efekt WOW! Salon Veris oferuje usługi kosmetyczno – pielęgnacyjne a także fryzjerstwo. Można tu zakupić również wspomnianą odzież, buty,  a nawet designerską biżuterię! Od razu dostrzegliśmy nasz ukochany stojak z produktami Mii Cosmetics, czyli 1 z 3 marek AP Beauty, którą przyjechaliśmy fotografować.

Koniecznie zobacz naszą wspólną realizacja wideo z tego miejsca!

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

 

Zobacz inne realizacje z cyklu Ambitne Salony #beauty 

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo