Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Beauty pasja i droga do własnego gabinetu #AmbitnaHistoria

Beauty pasja i droga do własnego gabinetu #AmbitnaHistoria

Agnieszka to kolejna osoba, którą poznałam dzięki naszym wydarzeniom z cyklu #AmbitneŚniadania zainspirowała mnie swoją empatią oraz podejściem do życia i biznesu.

Agnieszka prowadzi w Zielonce gabinet beauty pod nazwą “Kosmetyka Upiększająca Agnieszka Skowrońska”, już po pierwszej rozmowie podczas networkingu wiedziałam, że będę jej stałą Klientką! Dlaczego? Agnieszka ma holistyczne podejście do klienta, dba o to co na zewnątrz, ale też w środku. W jej gabinecie znaleźć można wyselekcjonowane produkty, różnych marek, wspiera lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu po pierwszej wizycie wyszłam z eko drewnianą szczoteczką, żelem, a także mnóstwem próbek do testowania! Jej mini drogeria, bo tak to nazywa jest miejscem, gdzie nie sprzedaje się “pakietów” kosmetyków. Klientka po pierwszej wizycie otrzymuje pakiet bezpłatnych próbek, by dowiedzieć się, czego skóra potrzebuje, co lubi a czego nie. Tym Agnieszka mnie “kupiła” bo nienawidzę wydawać pieniędzy i po jednym użyciu wyrzucać produktu, bo coś mnie uczuliło!

Odnosząc się do samego biznesu, w wywiadzie Agnieszka opowiada, o tym jak to wszystko się zaczęło, jak na jej drodze stanęła ta branża, jak radziła sobie jako samotna matka, zaczynając wszystko od nowa z raczkującym biznesem, w trudnym dla siebie czasie prywatnym. Posłuchaj i czerp dla siebie!

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

 

Poznaj inne historie www.ambitnamarka.pl/ambitne-historie/

Od 2020 nasze #AmbitneHistorie wzbogacamy o #AmbitneMiejsca! Znasz osobę lub miejsce, które chcesz pokazać w naszym cyklu? Napisz do mnie patrycja@ambitnamarka.pl i zgłoś ją bezpłatnie do naszego projektu!