Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Słodki, siostrzany biznes w Legionowie czyli Słodkie Babki! #AmbitnaHistoria

Słodki, siostrzany biznes w Legionowie czyli Słodkie Babki! #AmbitnaHistoria

Świetny pomysł na nazwę, piękne wnętrze, cudowna atmosfera, czyli słodki biznes w Legionowie! Posłuchaj, jak to się zaczęło!

O “Słodkich Babkach” czyli Słodkie BABKI – kawiarnia w Legionowie, którą prowadzą Dorota i Jola, słyszałam od dawna, trafiłam w końcu i…zakochałam się! W czym? W pięknym wnętrzu, w cudownej, domowej atmosferze, głównie dzięki ludziom, którzy tworzą to miejsce! Poznajcie historię inspirowaną filmem!

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Co wyróżnia Słodkie Babki? Dlaczego zaprosiłam dziewczyny do wywiadu?

Tak jak wspomniałam na początku, to miejsce “poczułam” od pierwszej chwili, dodatkowo lubię doceniać osoby i firmy, które robią coś WOW, które widać i słychać w okolicy, które robią więcej niż inni a przede wszystkich po, których od pierwszej chwili można poczuć pasję i szczęście, takie zadowolenie z życia.

W czasach “korona” dziewczyny przestawiły się na zamówienia na ciasta, wypieki to ich żywioł, co można zobaczyć podczas transmisji live na żywo, które robią na profilu fb: Słodkie BABKI – kawiarnia w Legionowie.

Same o sobie piszą:

Od zawsze pieczenie było nam bliskie, z czasem stało się czymś co bardzo lubimy robić.
Nasz dom był tradycyjny. Z ciastem na niedzielę. A na nasze urodziny mama obowiązkowo piekła maślany tort. Do dzisiaj go pieczemy. Na każdą rodzinną imprezę .
Pieczenie pączków i faworków było wydarzeniem. Robota na minimum pół dnia. Lubiłyśmy gdy przyjeżdżali goście, bo zawsze towarzyszył temu zapach pieczonego ciasta. Czasami rodzice zostawiali nas same w domu. Myszkowałyśmy wtedy po szafkach w poszukiwaniu słodyczy. I eksperymentowałyśmy w kuchni (mama nie była z tego zadowolona . Zaczynałyśmy od kogla-mogla i polewy czekoladowej. Doszłyśmy w nich do perfekcji!
Z upływem lat pieczenie stało się naszą pasją i wspaniałą przygodą.
Pomysł na kawiarnię krążył nam po głowie od kilku lat. Uwielbiamy piec ciasta i delektować się kawą, więc to może równać się tylko jednemu – KAWIARNI!
Połączyłyśmy swoje siły.Wierzymy, że jeśli się czegoś ogromnie pragnie, dorzuca się do tego swoją pasję, zapał i pracę, to wszechświat sprzyja.
Nasza kawiarnia jest dla wszystkich, ale przede wszystkim dla rodzin i mam z dziećmi. Mama i tata zrelaksują się, porozmawiają, odpoczną chwilę lub zjedzą coś pysznego. Dzieci mogą pobawić się, zagrać w gry, pobaraszkować w kąciku dla nich przeznaczonym.
Nasza kawiarnia to nasze wartości: ciepło, rodzinna atmosfera i domowy klimat.
Wyróżniają nas ciasta pieczone na miejscu z naturalnych składników. Są wyjątkowe. Przyprawione magiczną mocą odpędzającą smutki . Do tego pyszna kawa.
Zapraszamy do nas!

Poznaj inne historie www.ambitnamarka.pl/ambitne-historie/

Od 2020 nasze #AmbitneHistorie wzbogacamy o #AmbitneMiejsca! Znasz osobę lub miejsce, które chcesz pokazać w naszym cyklu? Napisz do mnie patrycja@ambitnamarka.pl i zgłoś ją bezpłatnie do naszego projektu!