Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Nagrania od kuchni z Agatą z Po Prostu Wnętrza

Nagrania od kuchni z Agatą z Po Prostu Wnętrza

Dzisiejszy dzień spędziliśmy z Agatą Murawską z Po Prostu Wnętrza. W jaki sposób wspieraliśmy Agatę? Czytaj dalej!

Agata Murawska pracuję jako projektantka wnętrz i prowadzi stronę “Po Prostu Wnętrza”. Tylko przekroczyliśmy próg domu, a jej dom zachwycił nas od samego początku. Pięknie urządzony, kolory pasujące do siebie. Czuć było w nim radość i ciepło domowego ogniska.

W tym pięknym otoczeniu nagrywaliśmy dla Agaty jej pierwsze wideo, o które zwróciła się do nas. Przyjechaliśmy do jej domu z pełnym sprzętem do nagrywania wideo i audio, a także z 3 lampami. Poza samą realizacją filmową, wspomagaliśmy Agatę i przekazywaliśmy wskazówki nt. jak występować przed kamerą.

Zapowiedź nowej serii, w której to oglądający będzie mógł zapoznać się z pracą projektantki, usłyszeć ciekawe historie i zwiększyć swoją wiedzę z zakresu projektowania wnętrz. Nagraniom towarzyszyły liczne śmiechy i dobra zabawa. Początkowa nieśmiałość Agaty szybko zmieniła się w profesjonalizm. W swoim pierwszym filmie, Agata opowiedziała o swoim doświadczeniu i współpracownikach, a także opisała dom, w którym mieszka. Nie możemy doczekać się kolejnych nagrań!