Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Ambitna Historia » Wywiad: Ambitna Historia Julia Trębacz – Mazuruk I O karierze artystycznej

Wywiad: Ambitna Historia Julia Trębacz – Mazuruk I O karierze artystycznej

  Dzisiejsza rozmowa będzie z kimś tak dla mnie bliskim, zarówno fizycznie bo jest nasza sąsiadką jak i mentalnie. Może to być najdłuższa rozmowa w tym cyklu, ale uprzedzam, że warto. Poznałyśmy się ponad 10 tys km od naszego biura i domu a okazało się, że jesteśmy sąsiadkami. Po tym czego doświadczyłam, myslę, że już nic w życiu mnie nie zaskoczy. Przegadałysmy ze sobą 3 tygodnie podczas wakacji i nadal nie mamy mało.

  Wywiad: Wywiad: Ambitna Historia Julia Trębacz – Mazuruk I O karierze artystycznej!

  Moją rozmówczynią jest kobieta pełna talentów i pasji, artystka, świadoma i nowoczesna.

  Nawet nie marzyłam o takiej sąsiadce, dostałam więcej niż mogłam sobie wymarzyć serio. Oto ona Julia Mazuruk wokalistka zespołu „Na Znak”.

  Pytania jakie zadałam Julii?

  Kim jest Julia Mazuruk?

  Co według Ciebie jest ważne w takim zawodzie, który wykonujesz?

  Skąd ta pasja do muzyki? Po rodzicach?

  Kiedy się poznałyśmy nie przyznałaś się do wszystkich swoich sukcesów, ale internet nie zapomina. Co było pierwsze reklama w oleju czy zespół „sisters”?

  Jeśli chcesz posłuchać, jak zaczęła się kariera Julia, jak połączyła wczesne macierzyństwo z karierą. Posłuchaj naszej rozmowy na kanale youtube lub na Spotify

  Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

  Poznaj inne historie www.ambitnamarka.pl/ambitne-historie/

  Od 2020 nasze #AmbitneHistorie wzbogacamy o #AmbitneMiejsca! Znasz osobę lub miejsce, które chcesz pokazać w naszym cyklu? Napisz do mnie patrycja@ambitnamarka.pl i zgłoś ją bezpłatnie do naszego projektu!

  Posłuchaj na spotify

  Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo