Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

two women near tables
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Dlaczego warto założyć Wizytówkę Google Moja Firma?

Dlaczego warto założyć Wizytówkę Google Moja Firma?

  Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie stworzone przez Google, dla firm, by móc znaleźć je po lokalizacji. Czy warto mieć tam wizytówkę firmy, która nie ma punktu stacjonarnego?

  Wizytówka Google pozwala zarządzać obecnością w Mapach Google, dla firm, które mają punkty stacjonarne to oczywiste, że powinny mieć tu konto, tym bardziej, że jak wspomniałam jest bezpłatne, ale czy warto zakładać tu konto, jeśli nie mamy typowego lokalu, do którego zapraszamy klientów? Tak. Dlaczego? Odpowiem w dzisiejszych materiale.

  Co to jest Google Moja Firma?

  To narzędzie, dzięki, któremu informacja o Twojej firmie zostaje wyświetlona uzytkownikowi kiedy szuka danego miejsca po adresie lub jest w danej lokalizacji. Założenie wizytówki i pierwsze kroki są dosyć proste, chociaż wielu przedsiębiorców nie zagłębia się w Wizytówkę, przez co nie ma wysokich wyników. O tym jak uzupełnić to narzędzie skutecznie, sprzedażowo i podkręcić wyniki, stworzyliśmy kurs wideo

  Dlaczego wspominam o tym, że nawet firmy, które nie mają punktu stacjonarnego, powinny założyć tu konto, to proste dla wyświetlania podczas szukania danych wyników Google po kategoriach i branżach. Możesz uzupełnić konto bez podawania adresu. Dzięki takiej bezpłatnej wizytówce możesz dodawać zdjęcia produktów, swojego sklepu lub pracowników. Możliwe jest także podanie godzin otwarcia lub danych kontaktowych tak, by ułatwić dostęp do sklepu potencjalnym klientom. Co zyskujesz, dzięki Google Moja Firma?

  • lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google;
  • kontakt z potencjalnymi klientami;
  • pozyskiwanie nowych klientów i ruch na stronie www;
  • statystyki m.in rodzaju, czasu, godzin, dni wyszukiwania i największej popularności, haseł wyszukiwania firmy, liczby wejść na Wizytówkę;

  Jeśli chcesz założyć profesjonalną wizytówkę na Google Moja Firma – skontaktuj się z nami!