Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk – relacja

Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk – relacja

W miniony weekend mieliśmy ogromną przyjemność odwiedzić Trójmiasto na wspaniałym wydarzeniu dedykowanym dla Kobiet Internetu! Znaleźć się wśród takich osób to dla nas zaszczyt. Zobaczcie coś się działo a także w jakim celu pojechaliśmy!

Pierwsza edycja Festiwalu Kobiet Internetu już za nami! W miniony wekeend 23/24 listopada byliśmy świadkiem tego wydarzenia, które okazało się wielkim sukcesem. Ponad 1000 kobiet z całej Polski i 100 prelegentów spotkało się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Wbrew nazwie, do udziału w przedsięwzięciu zgłaszać mogli się również mężczyźni, którzy współpracują i współtworzą kanały z kobietami oraz wspierają takie inicjatywy.

festial kobiet internetu gdańsk

Kilkudziesięciu prelegentów, w tym znani dziennikarze, aktorzy, blogerzy i influencerzy przemawiało do zgromadzonych kobiet z kilku różnych scen jednocześnie. Ze znanych nazwisk pojawili się m.in.: Dorota Wellman, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Hyży, Barbara Pasek, Urszula Chincz, Hanna Lis, Maja Jaworska, Anna Wyszkoni, Anna Nowak-Ibisz, Victor Borsuk. Prelegenci dzielili się swoimi historiami, a także zdradzili garść porad – jak osiągnąć sukces zarówno w mediach tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych.
Wspaniale było spotkań również osobowości znane i powstałe z Internetu jak Pani Swojego Czasu czyli Ola Budzyńska.

festial kobiet internetu gdańsk

Organizatorzy zadbali o ogrom atrakcji zarówno na scenach jak i poza.
Festiwal Kobiet Internetu podzielono na dwa bloki tematyczne: pierwszy – dotyczący tematów biznesowych (budowania własnej marki w Internecie, narzędzi używanych do rozwoju kanałów, wykorzystania kanałów social media, itp.). Drugi – tematów społecznych – misji i odpowiedzialności, autentyczności, walki z hejtem, budowaniu zaangażowanych społeczności, inspirowaniu i motywowaniu. A także strefę warsztatową podzieloną na 4 sale szkoleniowe.

Program był niesamowicie intensywny i ciekawy żałowaliśmy, że nie możemy się roztroić!

Dlaczego warto odwiedzać takie miejsca oraz uczestniczyć w wydarzeniach?
Po pierwsze zawsze dowiemy się czegoś nowego!
Po drugie poznamy kogoś inspirującego!
Po trzecie odświeżymy głowę i spojrzymy na swoje działania z innej perspektywy!
Komu polecamy Festiwal Kobiet Internetu? Każdemu kto chce tworzyć swoją markę online!

festial kobiet internetu gdańsk

festial kobiet internetu gdańsk

festial kobiet internetu gdańsk

festial kobiet internetu gdańsk

Wielkie brawa dla organizatorów wydarzenia tj. Barbary Piasek z zespołem oraz Anny Zając. Znani już wcześniej z organizacji festiwalu dla blogerów “See Bloggers”, na którym również mieliśmy możliwość być.