Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Współtworzymy portal “W Radzyminie” o lokalnym biznesie!

Współtworzymy portal “W Radzyminie” o lokalnym biznesie!

Miło nam poinformować, że ukończyliśmy prace nad projektem wradzyminie.pl, jest to nasz autorski portal stworzony od podstaw, do reklamy lokalnego biznesu w Gminie Radzymin.

W Radzyminie to portal stworzony dla lokalnego biznesu, by lepiej docierać do klientów szukających usług lub produktów w okolicy gminy Radzymin oraz by wspierać lokalne firmy w ich rozwoju i promocji. W pierwszym etapie pojawia się wyszukiwarka firm, z wygodnym widokiem, podziałem na branże. W kolejnym etapie pojawić się będą ciekawe artykuły o firmach, działaniach biznesowych w naszej gminie. 

Zachęcamy do dodania swoich firm oraz informowania o ciekawych wydarzeniach, akcjach, promocach czy wydarzeniach w firmie. Dodanie firmy jest bezpłatne. Jako Ambitna Marka zajęliśmy się stworzeniem logo oraz brandingu portalu, a także przy współpracy Stowarzyszenie Lokalne Inicjatywy oraz Fundacji Lokalny Działacza, stworzyliśmy portal i dodaliśmy pierwsze firmy. Na portalu pojawiło się już kilka wpisów o lokalnych wydarzeniach. Zapraszamy do śledzenia!