Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

szkolenie z obsługi strony internetowej
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Szkolenie z obsługi strony internetowej- czy warto?

Szkolenie z obsługi strony internetowej- czy warto?

Posiadanie strony internetowej to podstawa w biznesie. Jednak stworzenie strony to nie wszystko. Aby rozwinąć swoje skrzydła w biznesie musisz na bieżąco aktualizować informacje na stronie i wprowadzać zmiany. Masz już swoją stronę internetową, ale nie wiesz, jak z niej korzystać? Nie umiesz wprowadzić zmian, aby ją odświeżyć? Zmiana danych na stronie stanowi dla Ciebie problem? To znak, że powinieneś poszukać pomocy u profesjonalisty. W dzisiejszym wpisie dowiesz się, czym  jest szkolenie z obsługi strony internetowej i czy w ogóle warto z niego skorzystać.

Szkolenie z obsługi strony internetowej- czego się nauczysz?

Jako Ambitna Marka prowadzimy szkolenia z obsługi stron firmowych. Podczas 1,5 godzinnego spotkania dowiesz się, jak wprowadzać zmiany wizualne na stronie, jak zmienić dane, dodać zakładki, opisy czy tytuły. W naszym szkoleniu nauczysz się dbać o bezpieczeństwo Twojej strony i wprowadzać aktualizacje.

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktualizacja strony i wtyczek. Dzięki temu Twoja strona będzie bezpieczna i uchronisz się przed atakami hakerskimi. Więcej o tym, dlaczego to takie ważne przeczytasz tutaj.

Nie wiesz, co zrobić aby strona pozyskiwała dla Ciebie klientów? Nie martw się! Nauczymy Cię prowadzić firmowego bloga tak, aby lepiej wypozycjonować stronę w wyszukiwarce Google. Dzięki temu strona będzie dobrze widoczna w sieci i będzie lepiej się pozycjonowała na tle konkurencji.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ NA SZKOLENIE Z OBSŁUGI STRONY FIRMOWEJ 

UWAGA! Szkolenie idealnie sprawdzi się z audytem strony: https://ambitnamarka.pl/sklep/szkolenia/audyt-strony-firmowej/

Szkolenie z obsługi strony internetowej- czy warto?

Oczywiście, że tak! Dlaczego? Ponieważ skorzystasz z wiedzy i doświadczenia profesjonalisty. W ciągu jednego szkolenia nauczysz się szybko i sprawnie zarządzać stroną. Jeśli podjąłbyś się samodzielnej nauki zajęłoby Ci to znacznie więcej czasu. Dodatkowo, zapewne znasz to powiedzenie, że człowiek uczy się na błędach. Podczas samodzielnej nauki należy liczyć się z tym, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Takie sytuacje mogą zniechęcić do dalszej pracy.

Szkolenie z obsługi strony firmowej