Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Dlaczego warto używać aplikacji mobilnych w biznesie?

Dlaczego warto używać aplikacji mobilnych w biznesie?

Korzystanie z aplikacji mobilnych ułatwia nam życie i tym samym przyspiesza nam pracę. Dlatego też warto wykorzystywać aplikacje, które pomagają prowadzić biznes z każdego miejsca. Sprawdź jakie powody przemawiają za nauką aplikacji.

Dzisiejsze życie przedsiębiorcy usiane jest podróżami, wielokrotnymi wyjazdami, spotkaniami czy delegacjami. Dużo się przemieszczamy i przez co biznes wymaga od nas mobilności. Czasy stacjonarnego komputera włączanego raz na tydzień dawno już minęły. Potrzebujemy narzędzi i rozwiązać, które przyspieszą naszą pracę i tym samym będziemy na bieżąco z aktualnym trendem.

Każdy, kto jednak bywał w sklepie Play dostępnym na Androida lub AppStore na Iphone wie, że można znaleźć ogromne ilości aplikacji do obróbki zdjęć czy tworzenia filmów. Jakie jednak wybrać? O 3 najlepszych narzędziach dowiesz się z naszego kursu dostępnego za jedyne 39 zł. Dodatkowo nauczysz się tworzyć dynamiczne grafiki, obrabiać zdjęcia i montować ciekawe filmy. 

ZALETY MOBILNOŚCI

Waga

Telefon zabieramy ze sobą wszędzie. Każdego dnia towarzyszy naszym wojażom i spotkaniom. Szukamy w nim informacji i wykonujemy biznesowe prace. Dzięki jego niewielkiej wadze możemy go zabrać wszędzie i cały czas mieć biuro pod ręka.

Wszechstronność

Mało jest rzeczy biznesowych, których nie potrafi smartfon. Możemy na nim napisać mail, zmontować film, stworzyć grafiki, obrobić zdjęcia (sprawdź jak!) i edytować tekst lub tabele excela. Dodatkowo zrobimy zdjęcia (np. remontu lokalu), nagramy przebieg spotkania czy stworzymy wideokonferencje. A to wszystko zamknięte w małym opakowaniu.

Długi czas pracy

Jako filmowiec wiem, że montując materiały na laptopie w podróży to mój czas pracy wynosi zaledwie max. 2 h. Inaczej sprawa wygląda z pracą na telefonie, tutaj nawet długa podróż nie jest nam straszna, ponieważ baterie wytrzymują naprawdę długo, a zawsze mamy powerbank.

Nie czekaj i zacznij wykorzystywać smartfon w swoim biznesie. Sprawdź nasz kurs i dołącz do mobilnych przedsiębiorców!