Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

ile kosztuje strona internetowa 2022
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Ile kosztuje strona internetowa w 2022 roku?

Ile kosztuje strona internetowa w 2022 roku?

  Jeśli prowadzisz swoją firmę i chcesz, żeby się rozwijała musisz pomyśleć o stworzeniu strony internetowej. Brak strony www w 2022 roku stawia firmę w niekorzystnej sytuacji. W dzisiejszych czasach każdy potencjalny klient przyzwyczajony jest do tego, że wiarygodna firma to taka, która jest obecna w sieci. Nie wystarczy również mieć strony, która została stworzona kilkanaście lat temu i obecnie nie spełnia zupełnie swojej funkcji. Klienci stawiają wysoko poprzeczkę i oczekują nowoczesnych stron.

  Ile zatem kosztuje strona internetowa w 2022 roku? Ile musimy wydać, żeby strona była użyteczna i przyciągała klientów? We wpisie przybliżę Ci koszty, jakie będziesz musiał ponieść w związku ze stworzeniem strony www.

  Od czego zależy koszt strony internetowej?

  Na koszt strony internetowej wpływa to, jak bardzo rozbudowana będzie jej funkcjonalność. To dodatkowy koszt, ponieważ wymaga stworzenia funkcji, skonfigurowania, przetestowania ich oraz przeszkolenia z ich działania.

  Zastanawiasz się, jakie mogą być funkcje strony? Wielojęzyczność, spełnienie wymagań WCAG 2.0 dla osób z niepełnosprawnościami, szybka i wydajna strona, która spełni wymagania PageSpeed Insights.To tylko niektóre funkcje, za które trzeba dodatkowo zapłacić.

  Często również firmy z dużych miast mają wyższe ceny niż firmy w mniejszych miastach. Dlatego nie bój się korzystać z ofert firm z małych miast, które są profesjonalistami w tym, co robią i znają się na rzeczy.

  Ile kosztuje strona internetowa w agencji marketingowej Ambitna Marka?

  Jesteśmy profesjonalną firmą, która tworzy strony www. Tworzymy strony internetowe, które są nowoczesne i odpowiadają aktualnym trendom. Dzięki wykorzystaniu silnika WordPress, Twoja strona będzie prosta w edycji i bezpieczna. Na zakończenie otrzymasz od nas tutorial “Jak korzystać ze strony internetowej”.

  Zastanawiasz się, ile kosztuje strona internetowa w 2022 roku? Stworzymy dla Ciebie stronę już od 1000 zł. To świetna opcja na początek Twojej przygody z biznesem w sieci. Taka strona może być odpowiednia pod bloga czy wizytówkę Twojej firmy. Jeśli oczekujesz większej funkcjonalności np. sklepu online, koszt będzie wyższy, ale jakość równie dobra.

  Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

  Uważaj na darmowe strony internetowe!

  Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego, jak darmowa strona internetowa. W sieci możesz znaleźć oferty, gdzie stworzenie strony www jest darmowe, ale trzeba płacić comiesięczny abonament za utrzymanie strony. Nie bierz takich ofert pod uwagę, ponieważ w rozrachunku rocznym, wyjdzie z tego znacznie większa kwota niż jednorazowa opłata za profesjonalną stronę internetową.

  Polecam Ci przeczytać nasz wpis, który jest ostrzeżeniem przed ofertami na darmową lub tanią stronę internetową. Znajdziesz go tutaj!