Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Szkolenie z Google Moja Firma
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Pomoc z Google Moja Firma

Pomoc z Google Moja Firma

  Dlaczego warto zacząć inwestować w Google Moja Firma? Do czego się ona może przydać i dlaczego warto zainwestować w pomoc lub audyt Google Moja Firma.

  Google Moja Firma to narzędzie dla lokalnych sprzedawców

  Narzędzie Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie udostępnione dla przedsiębiorców w celu promocji własnego biznesu, zarówno lokalnego czy online. Osobiście uważam, to za jedno z najefektywniejszych narzędzi “social media” w Internecie. Tak dokładnie. Uznaje to narzędzie jako Social Media, ponieważ, posiada bardzo wiele podobnych cech co np. Facebook czy LinkedIn. Google My Buisness ma jednak większe możliwości dla lokalnych przedsiębiorców. W większości  gdy szukamy np. restauracji – wpisujemy ja w Google Maps spradzając od razu jak dojechać. Gdy szukamy sklepu spożywczego – robimy identycznie. Dlatego też, posiadanie doskonale rozwiniętej wizytówki Google jest bardzo ważne.

  Czy Google Moja Firma jest darmowe?

  Jak najbardziej. Bardzo dużo naszych klientów informuje nas, że dzwonią do nich ludzie, którzy za opłatą założą wizytówkę Google. Nie dajcie się na to nabrać. Każdy, kto posiada konto Google i jest właścicielem firmy może założyć wizytówkę swojej firmy za DARMO! Gdy tylko dostaniecie taki telefon, grzecznie podziękujcie.

  Co daje dobrze wypełniona Google Moja Firma?

  Przede wszystkim widoczność w Internecie i wyprzedzenie konkurencji. Pamiętajmy, że konkurencja nie śpi i jeśli nie będziemy dbali o naszą widoczność – szybko zostaniemy w tyle, a klienci wybiorą lepsze miejsca. Nastały czasy, w których to klient ma do dyspozycji szeroki wybór miejsc i lokali. Każdy z nas jest jednak wzrokowcem i jako pierwsze sprawdza czy lokal posiada ładne zdjęcia i czy w ogóle istnieje w sieci. Później sprawdza menu, dojazd czy opinie. Te ostatnie – jeśli są negatywne to automatycznie rezygnuje z takiej firmy. Dodatkowo, świetnie wypełniona wizytówka Google Moja Firma podnosi widoczność naszej firmy na mapach Google i sprawia, że pojawi się bliżej wyników, które szuka klient.

  Pomagamy z Google Moja Firma

  Pomagamy z Google Moja Firma

  Prowadzimy szkolenia z wizytówki Google. Doradzimy Tobie jak założyć wizytówkę, na co zwrócić uwagę i czym się kierować. Przekażemy Ci też wskazówki jak wypełnić wizytówkę Google Moja Firma, aby była najlepiej widoczna w sieci. Na koniec otrzymasz od nas fachową pomoc i rady na temat dalszego pozycjonowania firmy w Internecie. Jeśli będzie to szkolenie indywidualne w Twoim lokalu – otrzymasz też od nas zdjęcie 360!

  Już dzisiaj umów się na szkolenie offline lub online i zacznij być widocznym w sieci. Jeśli masz problemy z wizytówką Google Moja Firma to pomożemy Ci ją ulepszyć.

  510666215

  kontakt@ambitnamarka.pl