Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Zdrowy styl życia w małym mieście? #AmbitnaHistoria

Zdrowy styl życia w małym mieście? #AmbitnaHistoria

Jacek to przykład osoby, która poznana przypadkiem, okazuje się mądrą, bratnią duszą. Zaraża swoim spokojem i optymizmem wokół.

Na początku zdystansowany obserwator, z czasem ulubieniec w towarzystwie! Organizując #AmbitneŚniadania nie sądziłam, że dzięki nim zyskam tyle ciekawych znajomości jak np. ta z Jackiem.

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Doceniam go za wiedzę i stoicki spokój, który widoczny jest od pierwszej chwili poznania, a także za niesamowicie otwarty umysł i wiedzę, o czym przekonałam się podczas rozmów i zajęć. Jacek prowadzi zajęcia z jogi i nie tylko w Radzyminie, dodatkowo zajmuje się również masażem powięziowym oraz prowadzi warsztaty antystresowe.

Doświadczenie Jacka (mimo że wygląda jak młody Bóg) to ponad 20 lat pracy z ludźmi. Zarówno indywidualnie oraz w grupach, na stole do masażu, na sesjach oddechowych, na nauce automasażu, zajęciach z jogi czy korzystania z piłek i rolek do masażu!

Wiem, że nie ma w życiu przypadków, dlatego jeśli to czytasz, to obejrzyj również wywiad, bo jak mówi Jacek “czas zadbać o siebie”, posłuchaj i zadbaj! 

Przeczytaj również

Networking w Radzyminie, ale po co? Przeczytaj niesamowitą historię uczestników!

Poznaj inne historie www.ambitnamarka.pl/ambitne-historie/

Od 2020 nasze #AmbitneHistorie wzbogacamy o #AmbitneMiejsca! Znasz osobę lub miejsce, które chcesz pokazać w naszym cyklu? Napisz do mnie patrycja@ambitnamarka.pl i zgłoś ją bezpłatnie do naszego projektu!