Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Ambitne Śniadanie w Radzyminie podsumowanie spotkania w lutym!

Ambitne Śniadanie w Radzyminie podsumowanie spotkania w lutym!

W nowym roku przedsiębiorczość w Radzyminie rusza pełną parą! Widać to po ilości uczestników na naszych śniadaniach, w styczniu pisaliśmy o pobitym rekordzie, a w lutym został pobity kolejny!

Cieszymy się, ze nasza lokalna społeczność przedsiębiorców i działaczy się powiększa. Coraz większe zainteresowanie jest wśród osób, które współprowadzą działalność, noszą się z zamiarem lub robią coś dodatkowego jak malarstwo, wynajem nieruchomości okresowo czy inne działalności  np. edukacyjne lub charytatywne! Dodatkowo to, co warto podkreślić, nasze spotkania nie są tylko dla osób z Radzymina, ale również z okolicznych miejscowości, tym razem odwiedzili nas mieszkańcy: Marek, Zielonki, Kobyłki, Wołomina czy Legionowa! Na ostatnim spotkaniu mogliśmy gościć aż 26 osób, w tym również lokalne media!

część uczestników lutego spotkania

 

rozmowy biznesowe

 

Dziękujemy Sala ,,Elena ” przyjęcia okolicznościowe za przygotowanie śniadania oraz gościnność w swojej sali.

Bilet na kolejne Ambitne Śniadanie klik

Chcesz dowiedzieć się o kolejnych śniadaniach? Zapisz się tutaj www.ambitnamarka.pl/ambitne-sniadania/

A jeśli chcesz, dołączyć do wirtualnej społeczności i promować swój biznes, kliknij –> Gmina Radzymin – biznes, przedsiębiorczość, rozwój – zapraszam do tej grupy 😉