Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Jak wrócić do starego wyglądu Facebooka wideo instrukcja krok po kroku!

Jak wrócić do starego wyglądu Facebooka wideo instrukcja krok po kroku!

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które dostają białej gorączki po zalogowaniu się na Facebooka i zorientowaniu się że nowa wersja już Cię dopadła, nie wiesz co zrobić i nie możesz pracować to ten przewodnik jest dla Ciebie!

Jesteśmy innowacyjni, lubimy zmiany o ile są zmianami na lepsze! Niestety nowy wygląd Facebooka do takich zmian nie należy. Po pierwsze wygląd różni się w dużym stopniu od wersji poprzedniej która znamy od kilku lat, mylący i chaotyczny a po drugie nowy wygląd Facebooka ma wiele błędów, przez które użytkownicy nie mogą z niego korzystać. Do takich błędów należy brak możliwości planowania, dodawania np. wideo lub gifów, znikające posty zaplanowane czy mnóstwo innych problemów.

Rozumiemy to! Jeśli jesteś tego samego zdania, potrzebujesz pomocy i zadajesz sobie pytanie: “Jak wrócić do starego wyglądu Facebooka???” Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wideo poradnik na temat “Jak wrócić do starego wyglądu Facebooka?”Zobacz, jak w prostych krokach w kilka sekund przejść z nowego wyglądu Facebooka do starego:

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

 

Tagi: