Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Osobowość roku 2020 w Kategorii Biznes w powiecie wołomińskim dla Patrycji Bończewskiej!

Osobowość roku 2020 w Kategorii Biznes w powiecie wołomińskim dla Patrycji Bończewskiej!

  Na przestrzeni czerwiec – lipiec spłynęły do nas miłe wieści o zgłoszeniu do plebiscytu naszej działalności Biznes za Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne w powiecie wołomińskim. Co ciekawe zauważyliśmy to dopiero po kilku tygodniach od ogłoszenia i przegapiliśmy spory czas na głosowanie!

  Pewnego wieczoru z polecenia znajomej weszłam na stronę plebiscytu Osobowość Roku, by na nią zagłosować, z ciekawości kliknęłam nasz powiat, aby sprawdzić, czy może ktoś z naszych znajomych nie został zgłoszony, moim oczom ukazało się moje zdjęcie w kategorii Biznes! Na początku pomyślałam, że ktoś ukradł moje zdjęcie i podszywa się, później czytam nazwisko i opis moje….?! Poczytałam, o co chodzi, jak się okazało, ktoś sprawił mi miłą niespodziankę i zgłosił mnie do plebiscytu, zostałam zaakceptowana, ale najwidoczniej, osoba, która mnie zgłaszała zapomniała delikatnie powiedzieć mi o tym, że zostałam nominowana, a może sama tego nie wiedziała, tego nie wiem, ponieważ do dziś nikt nie przyznał się do zgłoszenia mnie!

  W plebiscycie Osobowość Roku to Czytelnicy wybierają (w głosowaniu) osoby, które najbardziej zasłużyły się dla lokalnych społeczności.

  Kiedy tylko zobaczyłam, że zostało chyba 5 dni na głosowanie, zabrałam się za rozesłanie kilku znajomym i udało się! W dniu 12 sierpnia odbyła się uroczysta gala w Teatrze Capitol (chociaż  z wrażenia pojechałam najpierw pod teatr Palladium!). Statuetki zostały wręczone! Jest i moja! Dziękuję co a radość! A jeszcze większą sprawiło mi oglądanie na scenie, tylu wspaniałych ludzi w różnych kategoriach zasłużonych. Często byli to ludzie z okolicy, nazwiska, które znałam i kojarzyłam ich działalności.

  Uroczystość zwieńczona została dwoma koncertami, cudownych artystów oraz wspólnymi rozmowami z uczestnikami po wcześniejszych zdjęciach pamiątkowych na ściance.

  Poniżej relacja foto połączona w skromne wideo, ponieważ zdjęcia słabej jakości udało mi się znaleźć w sieci, sama nie myślałam wtedy o tym, by je robić swoim sprzętem.

  Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

  Jeszcze raz bardzo dziękuję.