Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Strona internetowa dla Kliniki rehabilitacji na Wawrze!

Strona internetowa dla Kliniki rehabilitacji na Wawrze!

Z dumą prezentujemy wyczekiwany od miesięcy projekt Klinika Smyka i stronę, którą mieliśmy przyjemność stworzyć. To projekt, który wspieramy całym sercem i polecamy Waszej uwadze, nie tylko dlatego, że to miejsce stworzone z ogromną pasją i dokładnością przez naszych bliskich znajomych, ale też dlatego, że tworzą go specjaliści w branży, którzy uczą jak zapobiegać! Podajcie dalej, bo #zdrowie naszych bliskich to najważniejsza sprawa!

Zdrowie dzieci to nasza przyszłość. Podczas tworzenia strony dla KlinikaSmyka, dowiedzieliśmy się wielu interesujących i ważnych kwestii związanych ze zdrowiem i rozwojem dzieci. Nie sądziliśmy, że istnieje tak wiele problemów rozwojowych, ale na szczęście i tak wiele skutecznych metod. Klinika Smyka znajduje się w Warszawie, dzielnicy Wawer, w pięknym otoczeniu zieleni. Właściciele zadbali o klimatyczny wystrój, miłą atmosferę i dosłownie każdy szczegół. Naszym ulubionym miejscem jest poczekania, która jest strefą wypoczynku z ekspresem i fotelem z osłoną do karmienia dla mam.

Klinika Smyka oferuje konsultacje dla rodziców, rehabilitację i wsparcie. Badania przeprowadzają lekarze specjaliści. Stosowane są tu różne metody od integracji sensorycznej, po metodę Vojty, NDT_Bobath, czy nawet FITS. W Klinice odbywać się będą warsztaty np. z położną, dietetykiem czy logopedą. Sprawdź ofertę na ich stronie.

Jako Ambitna Marka realizowaliśmy budowę strony firmowej, która była nie lada wyzwaniem!

W tym projekcie postawiliśmy na intuicyjny wygląd, rozbudowane strony usług, możliwość umawiania wizyt online, a także pewne dodatki jak interaktywny plan kliniki, czy ciekawą formę wyszukiwarki na stronie głównej.

Jesteśmy dumni z tego projektu i cieszymy się na współpracę. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że strona przyniesie wielu Klientów!

Poniżej kilka zdjęć z wnętrza.