Agencja Marketingowa

Ambitne Salony #beauty z wizytą w Krem i Dotyk / Warszawa!

Nasza kolejna realizacja we współpracy z marką AP Beauty w wyjątkowym miejscu z branży #beauty, tym razem w Herbarium SPA wśród Jezior Żnińskich! Zobacz wideo!

Właścicielka Krem i Dotyk, Pani Aleksandra Stanulewicz o gabinecie:

„Jestem kosmetolożką i terapeutką odnowy biologicznej twarzy oraz zdecydowaną miłośniczką i entuzjastką naturalnych metod pielęgnacji. Moje doświadczenie to kilkanaście lat pracy w branży kosmetycznej – w gabinetach, w szkole (jako nauczyciel zawodu) i w firmach kosmetycznych – ale nic tak nie uczy zawodu, jak codzienna praca z Klientkami. A to robię od wielu, wielu lat! W kosmetyce nie wierzę w moc urządzeń, których supermoce często kończą się na etykietach – wierzę w naturalną pielęgnację, w moc masażu i w dobrze dobrane kosmetyki, które mogą zdziałać cuda. U mnie będziesz zrelaksowana – zaopiekowana – zadbana.”

Tego właśnie możesz oczekiwać po wizycie w Krem i Dotyk! W dodatku miejsce samo w sobie, stworzone jest w pięknym, domowym, ale z domieszką luksusu, klimacie. W ofercie gabinetu Krem i Dotyk znajdują się masaże i rytuały 100% naturalnej, BIO certyfikowanej marki z 50-letnim doświadczeniem w branży beauty – PHYT’S.

Oto nasza wspólna realizacja wideo z tego miejsca!

Zobacz inne realizacje z cyklu Ambitne Salony #beauty 

Zobacz inne realizacje z cyklu Ambitne Salony #beauty