Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Relacja z Biznes Ekspert Premium Day!

Relacja z Biznes Ekspert Premium Day!

W dniu 27 października 2018 roku,mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu dla przedsiębiorców pt.”Biznes Ekspert Premium Day” w Loft 44 przy ul. Powązkowskiej 44. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat Social Media ze sceny. Event zorganizowany przez Skoda Auto Wimar był świetnym miejscem do networkingu z innymi przedsiębiorcami, możliwością zdobycia nowej wiedzy a także sposobem na miło spędzony czas w bardzo przyjaznej atmosferze. Organizatorzy przygotowali panele ze specjalistami, strefę dla dzieci, kobiet a także możliwość jazdy próbnej wybraną Skodą! To popołudnie spędziliśmy bardzo aktywnie! A jak zdradzili nam niedawno organizatorzy wg ankiet nasza prelekcja cieszyła się największym zainteresowaniem! Dziękujemy za to wyróżnienie!

Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na kolejnych tego typu wydarzeniach! Nieskromnie powiemy Wam, że przed nami takich sporo w najbliższym czasie! Śledźcie nas na facebooku!

Pod tym linkiem film z tego dnia a poniżej fotoreportaż z tego dnia, który mieliśmy możliwość przygotować dla Auto Wimar, dziękujemy Michałowi za współpracę!

Tego dnia poznaliśmy również takie osoby jak:

  • Daniel Rusiecki Departament Finansowania i Zarządzania Flotą VWFS;
  • Michał Bryś – Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej;
  • Daniel Trzaskowski – Fleet Sales Director VWF;
  • Piotr Strus – zawodnik MMA i ambasador grupa Auto Wimar;

I wiele innych, ciekawych oraz aktywnych osób ze świata biznesu! Cieszy nas również fakt, że spotkaliśmy wiele znanych nam osób jak Aleksandra Bąk oraz Anna Podgórska, właścicielki firmy Dietety2be czy dobrze znaną nam Elżbietę Liszewską właścicielkę biura rachunkowego Helios.

Dziękujemy wszystkim prelegentom i uczestnikom za miło spędzony czas

a Skoda Auto Wimar za zrzeszanie środowiska przedsiębiorców.