Agencja Marketingowa

Połączenie 3 pasji w jeden zawód – Domiwa Nieruchomości #AmbitnaHistoria

Dzisiejsza Ambitna Historia, jest z osobą, do której mamy osobisty prywatny sentyment, ponieważ to ONA pomogła nam w zakupie wymarzonego domu. Iwona, bo o niej mowa, to osoba skromna, z dużym poczuciem empatii, znająca się jak mało kto na zakupie i sprzedaży nieruchomości. A do tego potrafi wsłuchać się w to czego faktycznie potrzebuje klient.

Zapraszam do wysłuchania jej historii biznesowej połączenia 3 pasji w jeden zawód!

Jaką misję ma Iwona? Czym zajmuje się agent? Co poradziłaby innym, którzy stoją przed decyzją zmiany ścieżki zawodowej?

Iwona prowadzi firmę „Domiwa Nieruchomości Mazowieckie Iwona Tomczuk”, jest prawnikiem i agentką nieruchomości. Jej historia z tym zawodem rozpoczęła się kiedy sama zakupiła dom na wsi, pod Warszawą. Połączyła swoje wykształcenie prawnicze z umiejętnościami i pasjami jak fotografia, pracowitość, umiejętności doradcze i analityczne, a także relacyjność i umiejętność nawiązywania kontaktów.

Kiedyś wydawało mi się, że agent nieruchomości tylko pokazuje dom/mieszkanie, kiedy sami stanęliśmy przed zakupem i sprzedażą nieruchomości, dowiedzieliśmy się, jak bardzo potrzebna jest pomoc administracyjna, prawna i doradcza w zakresie nieruchomości.

Jak Iwona sama mówi, zmienia życie swoich klientów o 180 stopni i uszczęśliwia ich! Ze swojej strony dziękujemy za wsparcie i cieszymy się na wspólne działania. Przy okazji podsyłamy Wam wideo reklamujące jedną z nieruchomości Iwony, którą wykonaliśmy naszym sprzętem

Iwonę i jej firmę Domiwa Nieruchomości Mazowieckie możecie zobaczyć pod linkiem facebook.com/sprzedazmazowieckiedomydzialkimieszkaniaagent