Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Platforma kursowa dla Agnieszki Kaproń

Platforma kursowa dla Agnieszki Kaproń

Jedną z cudownych rzeczy naszej pracy jest poznawanie wspaniałych i wartościowych ludzi. Do takich osób należy Agnieszka i Adrian Kaproń dla których mieliśmy przyjemność stworzyć platformę kursową.

Niecały rok temu, wprowadziliśmy do naszej oferty tworzenie platform kursowych. Głównym powodem było doświadczenie przy tworzeniu własnej, mocno rozbudowanej platformy kursowej dostępnej na kursy.ambitnamarka.pl, zawierającej około 10 różnych kursów.

Platformę kursową wykonaliśmy dla Agnieszki Kaproń, która pracuje jako surdologopeda, audiolog i jest protetykiem słuchu. Pracuje z dziećmi i młodzieżą z wadami słuchu, a także z dziećmi z Centralnymi Zaburzeniami Przetwarzania Słuchowego (CAPD). Jej praca to ogromna pasja i duża część życia.

Poznając Agnieszkę i Adriana, od razu czuć od tych ludzi bijący zapał, pasję i pozytywne nastawienie. Para stworzyła kurs online o nazwie “AKADEMIA SURDOLOGOPEDY. Diagnoza i terapia dzieci z wadą słuchu” skierowany do rodziców, których dzieci posiadają wadę słuchu. Mieliśmy ogromną przyjemność stworzyć platformę kursową połączoną z funkcjonalnością sklepową.

Serdecznie zapraszamy na: https://agnieszkakapron.pl