Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Wydarzenia » Radzymińskie Spotkanie Biznesu – relacja ze spotkania 24.06.2021

Radzymińskie Spotkanie Biznesu – relacja ze spotkania 24.06.2021

    W dniu 24 czerwca w Radzyminie odbyło się pierwsze Radzymińskie Spotkanie Biznesu, na którym byliśmy osobiście. Co działo się na spotkaniu? Zapraszamy na relację!

    Radzymin rozwija się razem z biznesem, wiemy to bardzo dobrze, co od ponad 2 lat organizujemy z powodzeniem Ambitne Śniadania dla Biznesu w Radzyminie.

    Co działo się 24 czerwca podczas pierwszego Radzymińskiego Spotkania Biznesu?

    Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński zaprezentował wzrost dochodów gminy i przedstawił kluczowe inwestycje samorządowe, które będą sprzyjać rozwojowi gospodarczemu. Spotkanie, które zgromadziło około 60 przedstawicieli lokalnych firm. Na początku spotkania wystąpił gość specjalny – Czesław Lang, wybitny kolarz, przedsiębiorca i organizator Tour de Pologne. Na spotkaniu zapowiedziane zostało również powstanie Radzymińskiego Klubu Biznesu oraz konkursu dla najlepszych firm z terenu Gminy Radzymin. Jak udało nam się dowiedzieć, w planach jest nagradzanie firm, które osiągają sukces biznesowy, są zaangażowane społecznie, promują Gminę Radzymin na forum co najmniej regionalnym lub w inny wyjątkowy sposób zadebiutowały.

    Dziękujemy za zaproszenie do tak zaszczytnego grona, wspólny czas oraz ogarnizację.