Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Ambitne Śniadanie w Radzyminie – po co i dla kogo?

Ambitne Śniadanie w Radzyminie – po co i dla kogo?

  W dniu 12 listopada odbyło się kolejne Ambitne Śniadanie, jak dobrze liczymy to już 11 spotkanie, co prawda 2 w 2019 ale w 2018 było ich aż 9! Wiele osób do dzisiaj pyta mnie “czym są Ambitne Śniadania” lub “kto może na nie przyjść?”Założenie naszych Ambitnych Śniadań od początku miało jednoczyć środowisko ludzi. Mimo nazwy okazało się, że wydarzeniem zainteresowały się nie tylko osoby tworzące swoje firmy, ale również myślące o tym czy działające jako freelancerzy, wolontariusze czy członkowie stowarzyszeń czy grup nieformalnych. W skrócie takie, które lubią działać i tworzyć. Wydarzenia mają łączyć ludzi, którzy chcą coś robić dla siebie czy innych.

  Niekonieczne jest to również spotkanie tylko dla osób z Radzymina, ponieważ wiele osób z bliskiego otoczenia innych miast jak Legionowo, Ząbki, Wołomin, Marki, Kobyłka a nawet dalszego jak Warszawa czy Łomianki odwiedza nas w celu poznania innych ludzi, nawiązania relacji prywatno-biznesowych, czy po prostu poznania i zbadania Radzymina pod kątem przyszłego biznesu.

  Inicjatywa przez 1,5 roku nabierała tempa, zmieniała się oraz ewoluowała, ponieważ dostaliśmy wiele pomocnych wskazówek oraz sugestii od uczestników Ambitnych Śniadań, co do ich tworzenia. Za co z tego miejsca bardzo dziękujemy każdemu z uczestników jednorazowych czy to regularnych.

  Dzisiaj, po 11 już spotkaniu mamy wiele nowych wniosków i motywacji do kolejnych zmian. Chcemy organizować wydarzenia regularnie minimum 1 raz w miesiącu, do tego tworzyć również przestrzeń szkoleniową. Z tego miejsca zapowiadamy, że będzie więcej! Aleeee aby się działo czasem też potrzebujemy motywacji czy bodźca do działania. Dlatego jeśli to czytasz, mamy do Ciebie prośbę:

  Odwiedź nas na kolejnym Ambitnym Śniadaniu, powiedz o inicjatywie innym działaczom i przedsiębiorcom z okolicy, udostępnij wpis lub napisz swój pomysł czy feedback odnośnie tej inicjatywy. 

  To wydarzenie tworzą ludzie czyli TY, więc bez CIEBIE go nie będzie! <3

  A jeśli od początku inicjatywy zastanawiasz się czy przyjść, ale wciąż wahasz się i zastanawiasz lub wydaje Ci się że nie ma sensu bo wszyscy się już znają to błąd! Po prostu przyjdź i zobacz jak to wygląda! Daję Ci 100% gwarancję satysfakcji – jeśli Ci się nie spodoba zwrócimy Ci pieniądze. A jeśli chcesz poznać nas z raczej mnie Patrycję – inicjatorkę spotkań napisz lub zadzwoń a pogadamy wcześniej i poznamy się.

  p.s za zdjęcia dziękuję Michał Kamiński – Sztuka Kreacji

   

  Chcesz dowiedzieć się o kolejnych śniadaniach? Zapisz się tutaj www.ambitnamarka.pl/ambitne-sniadania/

  A jeśli chcesz dołączyć do wirtualnej społeczności Gmina Radzymin – biznes, przedsiębiorczość, rozwój – zapraszam do tej grupy 😉