Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Otwartość na zmianę kluczem do rozwoju i szczęścia? #AmbitnaHistoria

Otwartość na zmianę kluczem do rozwoju i szczęścia? #AmbitnaHistoria

Dzisiejsza rozmowa będzie z nowoczesną kobietą, edukatorką pozytywnego myślenia i dobrej zmiany, bo mimo, że zmiana nie zawsze tak nam się kojarzy, to w większości doprowadza to czegoś nowego, a to pozytywnie wpływa na nasze życie, myślenie, odczuwanie.

Jak sama mówi, ostatni rok był dla niej jedną wielką zmianą, która przyczyniła się do uwolnienia pełnej kreatywności, a myśli zostały zamienione na działania. I dzisiaj o tym będziemy mówić o zmianach, ich plusach i minusach, o działaniu o tym jak ruszyć z miejsca.

Co dzieje się z nami, kiedy doświadczamy zmiany? Kiedy warto dokonać w życiu zmiany? Dlaczego boimy się zmiany? Czy zmiana w życiu to tylka taka kiedy zmieniamy pracę lub partnera? Na te oraz inne pytania, odpowiada Kasia w poniższym wywiadzie.

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Kasię znajdziesz:

facebook.com/KatarzynaBralewska.MogeWszystko

 

Poznaj inne historie www.ambitnamarka.pl/ambitne-historie/

Od 2020 nasze #AmbitneHistorie wzbogacamy o #AmbitneMiejsca! Znasz osobę lub miejsce, które chcesz pokazać w naszym cyklu? Napisz do mnie patrycja@ambitnamarka.pl i zgłoś ją bezpłatnie do naszego projektu!

Tagi: