Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

szkolenie z Wordpress
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Szkolenie z WordPress- czy warto?

Szkolenie z WordPress- czy warto?

Na WordPressie postawionych jest około 80% stron internetowych. Zaletą WordPress’a jest jego prostota i intuicyjność. Zanim jednak zabierzesz się za tworzenie strony, warto poznać możliwości tego CMSa, aby dopasować je do własnych potrzeb. Stoisz właśnie przed wyzwaniem stworzenia własnej strony? Zastanawiasz się, czy warto skorzystać wykupić szkolenie z WordPress? Dobrze trafiłeś! W dzisiejszym wpisie dowiesz się, jakie szkolenia polecamy i czego się z nich nauczysz.

Czy warto samodzielnie stworzyć stronę internetową?

W dzisiejszych czasach nie potrzebujesz umiejętności programistycznych, aby stworzyć swoje miejsce w sieci. Jednak wszystko zależy od stopnia zaawansowania strony, którą chcesz stworzyć. Jeśli Twoja strona ma być dosyć prosta i masz czas na to, aby poświęcić go na tworzenie- spróbuj to zrobić!

Ale, co jeśli na naszej stronie pojawi się błąd? Często można usłyszeć od klientów “Nie dotykałem nic na stronie przez kilka miesięcy a ona i tak się zepsuła”. To właśnie może być powód tego, że pojawił się błąd. Należy pamiętać, że o stronę trzeba na bieżąco dbać i aktualizować. Co, jeśli nie potrafisz tego robić ? Powinieneś zgłosić się do profesjonalisty, który wyprowadzi Twoją stronę na prostą. Nasza agencja marketingowa Ambitna Marka od lat zajmuje się tworzeniem i naprawą stron www. Z przyjemnością poprawimy Twoją stronę, wprowadzimy zmiany i naprawimy błędy. Skontaktuj się z nami!

Czy potrzebujesz szkolenia z WordPress?

Samodzielne stworzenie strony może z pozoru wyglądać banalnie. Wystarczy, że kupisz hosting, domenę i zaczniesz tworzyć. Najcenniejszym elementem w naszym życiu jest czas! Jeśli zaczniesz sam próbować wykonać stronę bez wcześniejszego kursu czy szkolenia może Ci to zająć znacznie więcej czasu. Podczas tworzenia pojawi się na Twojej drodze zapewne dużo pytań i wątpliwości, które mogłyby być rozwiane na szkoleniu. Warto więc skorzystać z kursu, dzięki któremu zdobędziesz odpowiednią wiedzę i zaoszczędzisz czas. W końcu czasu nam nikt nie zwróci!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kurs online z obsługi WordPress. W kursie dowiesz się jak dodawać strony i wpisy, jak tworzyć menu czy formularze kontatkowe. Zapoznamy Cię także z instalacją motywów i wtyczek a także wiele więcej. Poznaj podstawowy kurs WordPressa i zacznij robić własne strony!