Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Google Moja Firma jak założyć
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Google Moja Firma jak założyć?

Google Moja Firma jak założyć?

Potrzebujesz pomocy w wizytówce Google Moja Firma? Nie wiesz jak ją założyć czy wypełnić tak, aby przynosiła jak najwięcej korzyści? Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto posiadać wizytówkę Google

Wizytówka Google to wizytówka Twojej firmy lub lokalu. Doskonale sprawdza się w przypadku biznesu stacjonarnego. Tworząc profil w wizytówce Google, Twój lokal pojawi się także na mapach Google. Odpowiednio wypełniając pola przy tworzeniu profilu, zwiększysz swoją widoczność w Internecie i Twój punkt będzie odwiedzać większa ilość klientów. Bardzo dużo osób uważa, że najlepiej wypełni samemu taki profil. Niestety wiele firm zgłosiło się do nas z prośbą o poprawę wizytówki Google Moja Firma, ponieważ nie przynosiła żadnych korzyści. Po naszej ingerencji i poprawie ustawień firma od razu stawała się widoczna i odwiedzana. Możesz przeczytać opinie i recenzje na temat naszej firmy – tutaj.

Google Moja Firma: założenie

Ambitna Marka pomoże w założeniu Twojej wizytówki w Google My Business. Podczas szkolenia krok po kroku wypełnimy odpowiednie pola i wyjaśnimy Ci, dlaczego warto posiadać taką wizytówkę. Szkolenie z GMB trwa godzinę i w tym czasie dowiesz się wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy. Szkolenie przeprowadzamy online lub offline. Specjalizujemy się w profilach GMB, więc jesteś w dobrych rękach. Jeśli potrzebujesz więcej czasu to jesteśmy do Twoich usług. Z kolei jeśli nie posiadasz profesjonalnych zdjęć lub logo to wszystkie te usługi zamówisz u nas. Wykonujemy zdjęcia, sesje biznesowe i ujęcia z drona. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu.

Google Moja Firma Radzymin

Specjalnie dla przedsiębiorców z Radzymina przygotowaliśmy super okazję. Jeśli wykupisz u nas szkolenie i spotkamy się w Twoim lokalu, to wykonamy dla Ciebie darmowe zdjęcie 360 o wartości 250 zł! Dodatkowo na kod promocyjny “GMB_Radzymin” otrzymasz od nas 10% rabatu na szkolenie z wizytówki Google. Nie zwlekaj. Ta oferta jest ograniczona w czasie i trwa tylko do końca 2021. Bądź widoczny w Internecie razem z Ambitna Marką.

Potrzebujesz pomocy? Chcesz poznać naszą ofertę w działaniach marketingowych?