Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Ambitne Śniadanie w Radzyminie – po raz 12?!

Ambitne Śniadanie w Radzyminie – po raz 12?!

W nowym roku wróciliśmy z tropikalną siłą prosto z Tajlandii,  która udzieliła się wszystkim wokół, co zaobserwować możemy po rekordach na styczniowym śniadaniu!

Przygotowania do lutowego śniadania w trakcie a za nami styczniowe, podczas którego padły rekordy! Mowa tutaj o liczbie uczestników! Było nas ponad 20, co prawda nie każdy mógł być od początku lub zostać do końca, ale obecność się liczy. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zaufanie inicjatywie!

Cieszymy się, ze nasza lokalna społeczność przedsiębiorców i działaczy się powiększa. Coraz większe zainteresowanie jest wśród osób, które współprowadzą działalność, noszą się z zamiarem lub robią coś dodatkowego jak malarstwo, wynajem nieruchomości okresowo czy inne działalności  np. edukacyjne lub charytatywne!

ambitne śniadanie radzymin

Ostatnio ktoś zapytał nas, dlaczego warto przyjść na Ambitne Śniadanie? 

Głównym założeniem Ambitnych Śniadań było spotkanie się przy jednym stole, ze statystyk wyszło, że poranne godziny są najlepsze, stąd drugi człon nazwy. Dlaczego warto na nie przyjść? Aby poznać innych lokalnych działaczy i przedsiębiorców, aby podzielić się swoim problemem, poszukać wspólnie rozwiązania, a czasem, aby poznać kogoś, zrobić z nim biznes czy zainspirować i zmotywować się do pracy, czy rozwoju! Te 4 godziny raz w miesiącu nakręcają do działania. Mamy wiele przykładów, ciekawych historii powstania nowych idei dzięki poznaniu się 2 czy 3 osób właśnie na śniadaniu! Otwiera się głowa i serce na nowe, a za tym idzie rozwój!

Dla kogo są Ambitne Śniadania? 

Założenie jest, aby jednoczyło lokalne środowisko. Co ważne, dla osób, nie tylko prowadzących firmy, ale również myślące o tym czy działające jako freelancerzy, wolontariusze czy członkowie stowarzyszeń, grup nieformalnych. W skrócie takie, które lubią działać i tworzyć. Wydarzenia mają łączyć ludzi, którzy chcą coś robić dla siebie czy innych.

Podkreślamy również, że nie są to spotkanie tylko dla osób z Radzymina, ponieważ wiele osób z bliskiego otoczenia innych miast jak Legionowo, Ząbki, Wołomin, Marki, Kobyłka, a nawet dalszego jak Warszawa czy Łomianki odwiedza nas w celu poznania innych ludzi, nawiązania relacji prywatno-biznesowych, czy po prostu poznania i zbadania Radzymina pod kątem przyszłego biznesu.

Odwiedź nas na kolejnym Ambitnym Śniadaniu, powiedz o inicjatywie innym działaczom i przedsiębiorcom z okolicy, udostępnij wpis lub napisz swój pomysł czy feedback odnośnie tej inicjatywy. 

To wydarzenie tworzą ludzie, czyli TY, więc bez CIEBIE go nie będzie! <3

A jeśli od początku inicjatywy zastanawiasz się, czy przyjść, ale wciąż wahasz się i zastanawiasz lub wydaje Ci się, że nie ma sensu, bo wszyscy się już znają to błąd! Po prostu przyjdź i zobacz, jak to wygląda! Daję Ci 100% gwarancję satysfakcji – jeśli Ci się nie spodoba, zwrócimy Ci pieniądze.

Bilet na Ambitne Śniadanie klik

Chcesz dowiedzieć się o kolejnych śniadaniach? Zapisz się tutaj www.ambitnamarka.pl/ambitne-sniadania/

A jeśli chcesz, dołączyć do wirtualnej społeczności kliknij –> Gmina Radzymin – biznes, przedsiębiorczość, rozwój – zapraszam do tej grupy 😉