Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

konsultacja marketingowa
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Indywidualne konsultacje​ z marketingu

Indywidualne konsultacje​ z marketingu

Szukasz kogoś kto spojrzy na Twój biznes? Chcesz omówić nowe pomysły? Zastanawiasz się nad zmianą kierunku? Skorzystaj z indywidualnej konsultacji. Doradztwo, analiza, obiektywna ocena działań pomysłów!

Dlaczego warto umówić się na konsultację

Możesz do mnie napisać lub zadzwonić. Chętnie poznam Cię przed rozmową i oboje zdecydujemy, jak mogę Ci pomóc. Taka rozmowa będzie bezpłatna i przybliży Ci sposób współpracy ze mną.
Jak umówić się na konsultację?

  • Wypełnij formularz i określ swój problem.
  • W ciągu 48 godzin skontaktuję się z Tobą w celu rozmowy, omówienia szczegółów i terminu.
  • Po 15 minutowej rozmowie telefonicznej, wybierzesz odpowiedni dla siebie pakiet i opcję płatności (płatność za konsultację to 50% zadatku z góry).
  • Spotykamy się na konsultacji w celu omówienia dalszych działań i rozwiązań
  • Wdrożysz zaproponowane kroki i działania, by zwiększyć wyniki swojej firmy.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą


Jak wygląda konsultacja marketingowa?

Rozpoczynamy od określenia najważniejszego wątku. Masz konkretną dziedzinę, problem lub pomysł do omówienia? Zacznijmy od tego. Jeśli nie, na początek przyjrzę się Twojej firmie, kanałom sprzedaży i promocji, porozmawiamy o tym co można usprawnić jakie zalety, wady i zagrożenia widzę w najbliższym czasie.

Dokonuję dokładnej i rzetelnej analizy firmy w oparciu o dostarczone informacje. Weryfikuję działania firmy na podstawie samodzielnie zebranych danych z różnych źródeł, porównuję do konkurencji.

Ustalamy dogodny termin i formę spotkania (osobiście, przez internet, telefon). Spotykamy się i dokonujemy rozwiązania. Po około 3 tygodniach analizujemy dokonane zmiany.