Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

szkolenie technologiczne
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Branża beauty – szkolenie z Wizytówki Google w Cytrusowa Odnowa Wyszków

Branża beauty – szkolenie z Wizytówki Google w Cytrusowa Odnowa Wyszków

Wizytówka Google to darmowe narzędzie do reklamy swojej firmy w wyszukiwarkach. Jeszcze raz to napiszę DARMOWE. Niestety od dawna zgłaszają się do nas przedsiębiorcy, którzy spotkali się z oszustami, którzy próbowali wmówić im, że Wizytówka Google jest płatna, że jeśli nie zostanie dokonana opłata (co ciekawe na konto prywatne/firmowe, ale nie konto Google), to konto zniknie, albo co więcej wystawiali fv z zaległą płatnością za kilka miesięcy czy lat!

Pamiętaj, że konto Google tworzone jest bezpłatnie nawet dla firmy, dzięki temu pojawia się ono w wyszukiwarce oraz na mapach Google. Nikt nie powinien żądać za to od Ciebie pieniędzy. Jeśli potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu Wizytówki, wykonaniu jej oczywiście mogą Ci w tym pomóc odpłatnie specjaliści od marketingu jak Ambitna Marka, ale nie zgadzaj się na płacenie za samo utrzymanie konta i Wizytówki Google  – TO NIE JEST LEGALNE! 

Wspominam o tym przy okazji szkolenia w Wyszkowie z przemiłą Anetą właścicielką Cytrusowej Odnowy, która niestety miała do czynienia z oszustem, o którym pisałam wyżej, na szczęście nie udało się jej naciągnąć. Zadzwoniła do nas z pytaniem i obawą, czy ktoś usunie jej Wizytówke jeśli nie zapłaci i poprosiła nas o wsparcie w tej kwestii. Dodatkowo umówiliśmy się na szkolenie z prowadzenia konta na Wizytówce Google.

Poniżej kilka zdjęć z Cytrusowa Odnowa, co za klimat!