Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Projekt Zdrowie! Zabiegownia! #AmbitneHistorie

Projekt Zdrowie! Zabiegownia! #AmbitneHistorie

Aleksandrę z Zabiegowni poznałam na jednym z naszych Ambitnych Śniadaniach w Radzyminie, otwierała swój gabinet, była pełna motywacji!

Kobieta żywioł, konkretna i stanowcza, z postawionym celem! Godna naśladowania! Przy Aleksandrze nie można się nudzić i marudzić! To jedna z takich kobiet, która nie da sobie w kaszę dmuchać, ale z drugiej strony ma w sobie tyle empatii i dobroci, że można by tym obdzielić całą naszą gminę. Dzisiaj w wywiadzie opowiedziała o tym jak wziąć sprawy w swoje ręce!

Jak mówi w filmie, zaczynała bez środków, ale miała konkretny plan i cel! Kobieta i matka pracująca!

Tak jak wspomniałam na początku, Aleksandrę poznałam na śniadaniach biznesowych, które organizowaliśmy. Wtedy o swoim projekcie zaczynała mówić a teraz po kilku miesiącach wszystko już gotowe! To niesamowite ile kobiety mają w sobie siły i determinacji! Potrafią robić tak wiele naraz i mieć z tego satysfakcję! Cudownie, że mogłam ją poznać, mam nadzieję, że rozmową z nią pokaże Ci, że można WSZYSTKO!

Posłuchajcie Ambitnej Historii Aleksandry z Zabiegownii. Co ciekawego Alensadnra doradziłaby sobie kilka miesięcy temu? Czy podjęłaby te same decyzje? Posłuchaj:

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Znasz kogoś, kto tworzy ciekawy koncept, miejsce lub po prostu inspiruje innych? Napisz do nas i zgłoś tą osobę a odezwiemy się do niej z propozycją wywiadu!
Posłuchaj innych www.ambitnamarka.pl/ambitne-historie/