Agencja Marketingowa

Ambitne miejsca dla kobiet w Radzyminie!#AmbitneHistorie

Kasię z Body Evolution Radzymin poznałam kilka miesięcy temu na naszych Ambitnych Śniadaniach w Radzyminie, jak się okazało, to nie było nasze pierwsze spotkanie!

Uśmiechnięta, delikatna i kobieca – tak odbieram Kasię na pierwszy moment i wszystko się zgadza, ale jak okazuje się poznając bliżej Katarzynę oraz jej historię to kobieta mobilizująca i budująca także inne panie! Robi to na co dzień, bardzo skutecznie w swoim gabinecie „Body Evolution”, który otworzyła w Radzyminie.

Jak mówi w filmie, łatwo nie było i wie, że nigdy nie będzie, ale wciąż sprawdza nowe pomysły i wyciąga lekcje, bo tylko dzięki nim można się rozwijać.

Tak jak wspomniałam wcześniej poznałyśmy się na śniadaniach biznesowych, które organizowaliśmy. Wtedy o Body Evolution Radzymin dopiero usłyszeliśmy, ponieważ wszystko było w trakcie budowy. Kasia zdradziła nam, podczas spotkania do tego wywiadu, że Ambitne Śniadania były dla niej pokrzepiające i pomocne w celu nawiązania nowych znajomości w Radzyminie, których wcześniej nie miała. Nawiązała z kilkoma poznanymi przedsiębiorcami owocne współprace co było ważne przy rozpoczęciu nowego biznesu.

Posłuchajcie Ambitnej Historii Kasi z Body Evolution Radzymin. Co ciekawego Kasia doradziłaby innej kobiecie stojącej przed podobną decyzją jak ona?