Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Inspirująca idea dla przedsiębiorczych kobiet w całej Polsce!

Inspirująca idea dla przedsiębiorczych kobiet w całej Polsce!

Pokusiłam się dzisiaj  o wpis na temat wydarzeń pt. “Sukces To Ja”. To dobry czas na podsumowanie, ponieważ znam je już ponad rok! Wiele razy dostaję pytania “od czego zacząć i gdzie?”, od osób które szukają rozwoju i ciekawych inicjatyw. Odpowiedź jest prosta po SUKCES do Sukces to JA!

Podobno nic nie dzieje się bez powodu, dlatego myślę, że nie przez przypadek spotkałam na swojej drodze tę fundację. Zacznijmy od początku. Czym jest Sukces to Ja? To Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką Olgi Kozierowskiej, która rozpoczęła spotkania w całej Polsce pod takim właśnie hasłem. Projekt powstał, aby rozwijać, integrować i przede wszystkim dawać nadzieję na lepsze jutro kobietom w całym kraju!

spotkania dla kobiet sukces to ja olga kozierowska

Bez zawahania mogę ocenić i polecić je jako najlepsze bezpłatne inicjatywy, które spełniają swoją pierwotną funkcję na 100% ! Byłam na kilku spotkaniach w Warszawie, ale najbardziej upodobałam sobie te w Łomiankach. To właśnie tam poznałam przesympatyczną trenerkę Martynę Guba, która spotkania prowadzi w swój autorski sposób razem z kartami points of you, Pokochałam je od pierwszego dnia.

Jeśli szukasz ciekawej inicjatywy to sprawdź, gdzie najbliżej Twojego miasta organizowane są warsztaty Sukces to Ja. To zdecydowanie miejsce, gdzie można poznać wspaniałych ludzi, dostać mnóstwo wiedzy i pozytywnej energii do działania! Postanowiłam napisać dzisiaj o tej inicjatywie kilka słów, ponieważ często dostaję pytania:

  • gdzie szukać motywacji
  • jak poznawać nowych ludzi
  • jak rozwijać siebie i swoją firmę

Zawsze polecam inicjatywę Sukces To Ja, ponieważ działa w całej Polsce i dzięki temu trafia do szerokiego grona!

spotkania dla kobiet sukces to ja olga kozierowska

Sama trafiłam na te wydarzenia, kiedy szukałam różnej drogi do zmiany i rozwoju, poznania siebie. Potrzebowałam obcego grona ludzi, aby zobaczyć coś z innej perspektywy. Spotkania organizowane były co miesiąc, a ja na każde szłam z wielkim podekscytowaniem! Po kilku miesiącach nadal czuję to samo. Wiele zmieniło się przez ten czas. Widziałam sporo cudownych metamorfoz dziewczyn (i mojej), z którymi od razu się integrowałam. Nawet gdy dołączały nowe osoby to szybko nawiązywałyśmy relacje i od razu stawałyśmy się jedną, zgraną ekipą.

spotkania dla kobiet sukces to ja olga kozierowska

Mówię o tym w czasie przeszłym, ponieważ w czerwcu odbyło się ostatnie spotkanie z całorocznego cyklu. Postanowiłam napisać to, aby podsumować cykl i podziękować Martynie Gub, Oldze Kozierowskiej, a także całej Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, jestem dumna z nas kobiet, że robimy takie piękne rzeczy!

Dziękuję za tą inicjatywę, ja wielokrotnie korzystałam i polecam Tobie!