Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Ambitna Historia » Do celu mimo trudności – Lampstore #AmbitnaHistoria

Do celu mimo trudności – Lampstore #AmbitnaHistoria

Dzisiaj spotykamy się w profesjonalnym salonie oświetlenia u kobiety rakiety! Kiedy przyszłam tu pierwszy raz, czułam luksus, profesjonalizm a z drugiej strony ciepło i pozytywne wibracje. Właścicielka tego miejsca ma uśmiech szeroki od uch do ucha, czuć po niej pasję do światła, sama jest takim blaskiem, który dodaje wibracji, posłuchajcie o początkach Lampstore i historii powstania tego miejsca.

Oto cała sprawczyni tego miejsca, ile tu pięknego światła i ona Edyta! Pozmawiamy dzisiaj o  4 dziecku Edyty – marce Lampstore. Skąd pomysł na taki biznes? Jak to się zaczęło? Dlaczego Radzymin? A także o tym jak początku mogą być trudne!

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Edyta jest dla mnie przykładem takiej pozytywnej kobiety rakiety, która idzie z piersią do przodu i szerokim uśmiechem, co powiedziałaby Edyta, osobom, które chciałby zacząć realizować swoje pomysły, otworzyć firmę.

Edytę i jej firmę możecie zobaczyć pod tym linkiem facebook.com/Lampstore-111799463548333 , zajrzyjcie też na jej stronę, którą wykonaliśmy lampstore.pl

A tutaj Edyta macha do Was z góry przed swoim pięknym salonem

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo
Tagi: