Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Ambitny Hosting- najtańszy hosting WordPress

Ambitny Hosting- najtańszy hosting WordPress

  Prowadzisz swoją działalność i pragniesz stworzyć własną stronę internetową, ale nie wiesz jaki hosting wybrać?  A może masz już swoją stronę, ale potrzebujesz zmienić serwer?

  Do stworzenia strony www potrzebne są dwie rzeczy- domena i hosting. Domena jest to Twój adres internetowy, przez który będzie można otworzyć stronę w przeglądarce. Zazwyczaj to po prostu nazwa firmy czy marki.

  Hosting to miejsce dla Twojej strony internetowej, czasem nazywane serwerem. To dysk twardy znajdujący się u usługodawcy, na którym trzymane są pliki WordPress. Możemy tworzyć tam nowe konta email czy subdomeny. Na rynku proponowana jest bardzo duża ilość rozwiązań, przez co ludzie kierują się przy wyborze hostingu zazwyczaj najniższą ceną. Warto jednak wybrać taki serwer, który zapewni nam szybkie i bezproblemowe działanie strony.

  Ile kosztuje hosting WordPress?

  Cena hostingu to stały koszt, który musisz ponosić co roku. Najczęściej spotykane firmy, które oferują hosting to cyberfolks.pl, nazwa.pl oraz home.pl.

  W Cyberfolks mamy do wyboru dedykowane hostingi pod WordPress. Pamiętaj jednak, że każdy hosting może być wykorzystany pod stronę na WordPressie. W Cyberfolks pierwszy rok jest w promocyjnej cenie nawet do -90%. W kolejnych latach za hosting w Cyberfolks pod stronę internetową WordPress zapłacisz od 249 zł za rok za pakiet wp_IN, 399 zł/rok za pakiet wp_UP, 599 zł/rok za pakiet wp_GO i 999 zł/rok za wp_FLY. Ciekawym rozwiązaniem, które proponuje Cyberfolks jest oferta 14 bezpłatnych dni do przetestowania hostingu.

  W ofercie nazwa.pl mamy do wyboru pakiet CloudHosting Start za 200 zł/rok, za pakiet CloudHosting Biznes zapłacimy 400 zł/rok i pakiet CloudHosting Pro 600 zł/rok.

  Home.pl w swojej ofercie proponuje pakiet HostingStart + SSL za 670zł/rok, pakiet Hosting Biznes + SSL za 670 zł/rok, za pakiet Hosting Profesjonalny 1033 zł/rok oraz 1476 zł/rok za pakiet Hosting Premium. W home.pl na pierwszy rok hostingu jest promocja do -93%.

  Uwaga: kwoty hostingów mogą się różnić. Są one aktualne tylko w dniu publikacji artykułu.

  Co to jest Ambitny Hosting WordPress?

  Ambitny Hosting WordPress to oferta, którą przygotowaliśmy wychodząc z pomocą dla wszystkich osób, którzy mają już swoje strony internetowe oraz tych, którzy dopiero będą je zakładać.

  W naszym pakiecie hostingu oprócz szybkiego i niezawodnego hostingu, otrzymujesz również darmowe zabezpieczenie SSL strony internetowej oraz nielimitowaną możliwość tworzenia adresów e-mail.

  Dlaczego warto wybrać Ambitny Hosting WordPress?

  Najwyższa jakość hostingu za najniższą cenę

  Często użytkownicy rezygnują z hostingu po pierwszym roku, ponieważ odstrasza ich wysoka cena za odnowienie pakietu. W Ambitnym Hostingu ceny są stałe i nie wzrastają po roku. W ramach Ambitnego Hostingu udostępniamy miejsce dla Twojej domeny na naszym hostingu. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja strona działa na najlepszej jakości hostingu w najniższej cenie.

  Bezpieczeństwo Twojej strony

  W Ambitnym Hostingu Twoja domena zawsze będzie mogła działać na najnowszej wersji PHP 8.1. Zapewni to szybkość i bezpieczeństwo Twojej strony. Jednocześnie Twoja domena wciąż będzie należeć do Ciebie i będzie przypięta do Twojego konta klienta. Wszystkie pliki WordPress są trzymane na zabezpieczonym, zewnętrznym serwerze, dzięki czemu utrata strony nie ma wpływu na Twoją kopię bezpieczeństwa. Pamiętaj, że Twoja korespondencja również jest bezpieczna, ponieważ nie mamy dostępu do Twojej poczty i wiadomości e-mail!

  Ile kosztuje Ambitny Hosting WordPress?

  Ceny naszych pakietów są bardzo atrakcyjne i co najważniejsze nie wzrastają po roku. Dla naszych klientów przygotowaliśmy 3 pakiety. Najtańszy PAKIET 1 Blog w cenie 150 zł/rok, PAKIET 2 Strona internetowa 200 zł/rok oraz PAKIET 3 Sklep online w cenie 250 zł/rok. Przy 2-4 stronach oferujemy niższą cenę o 20 zł/rok za pakiet.

  Co roku wystawiamy FV za utrzymanie plików Twojej strony na naszym hostingu. Ze swojej strony opłacasz jedynie domenę na własnych zasadach.

  SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ AMBITNY HOSTING WORDPRESS

  Zastanawiasz się jaki pakiet hostingu wybrać? To zależy! Zależy od tego, co ma znajdować się na Twojej stronie, czy to ma być tylko blog, sklep internetowy, a może wizytówka Twojej firmy.

  Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego hostingu!

  Potrzebujesz pomocy? Chcesz poznać naszą ofertę w działaniach marketingowych?