Agencja Marketingowa

Ambitny Hosting WordPress

Ambitny Hosting WordPress

Co to jest hosting WordPress

Każdy kto chciałby mieć własną stronę internetową potrzebuje dwóch rzeczy – domeny i hostingu. Domena to wybrana i dostępna przez Ciebie nazwa np. jankowalski.pl, z kolei hosting to swego rodzaju miejsce na dane do strony internetowej jak np. zdjęcia, wtyczki, motywy i inne. Cena zakupu domeny na rok to ok. 12 zł (później ok. 130 zł/rok). Hosting to sprawa znacznie droższa. Tani hosting to ok. 150-200 zł za rok, niestety będzie on powolny z limitem transferu i możliwościami. Ceny dobrych hostingów zaczynają się od 350 zł/rok. Pamiętajmy, że jest to stały koszt, który musimy ponosić co roku.

Ambitny Hosting WordPress
Ambitny Hosting WordPress

Dlaczego Ambitny Hosting WordPress?

Często wysoka cena hostingów powoduje, że osoby nie decydują się na stronę internetową lub po roku rezygnują z prowadzenia projektu. Słuchając naszych klientów wychodzimy z pomocą i wsparciem dla wszystkich, którzy mają tego typu problemy i rozterki związane z hostingiem.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę zarówno dla osób, które nie posiadają strony internetowej jak i osób, które już prowadzą stronę internetową. W ramach Ambitnego Hostingu udostępniamy miejsce na naszym hostingu, dzięki czemu Twoja strona działa na najlepszej jakości hostingu za znacznie niższą cenę. 

Zaufali nam:

Centrum Zmiany w Życiu
Centrum Zmiany w Życiu
2022-11-25
Współpraca z Ambitną Marką to przyjemność. Bardzo dobry kontakt i terminowość zleceń. Polecamy! 🙂
Damian Wawreszuk
Damian Wawreszuk
2022-11-21
Polecam serdecznie szkolenia z Social Media. Duża wiedza, sporo cennych uwag odnośnie prowadzenia profili społecznościowych oraz porady w jaki sposób zwiększyć swoje zasięgi na fb 🙂
Kamila Stpiczyńska
Kamila Stpiczyńska
2022-11-16
Polecam wszelkie szkolenia i inne usługi jakie oferuje Ambitna Marka. Nigdy się na nich nie zawiodłam, zawsze otrzymuję praktyczne rady, nawet przy sesji zdjęciowej Patrycja była ze mną i doradzała tak, aby wszystko wyszło idealnie. Korzystajcie z usług Ambitnej Marki, na pewno się nie zawiedziecie ☺️💪🏻
Tomasz Suchodolski
Tomasz Suchodolski
2022-11-16
Patrycja napędza do działania :). Mnóstwo pomysłów i chęci do ich realizacji. Zadzwoń i porozmawiaj, przekonasz się!
Małgorzata Niegowska
Małgorzata Niegowska
2022-11-11
Profesjonalne doradztwo i pomoc. Korzystałam z usług wielokrotnie I na pewno jeszcze będę. Polecam serdecznie. Naprawdę warto
Natalia
Natalia
2022-11-09
Polecam Ambitną Markę. Patrycja i Adrian zawsze perfekcyjnie przygotowani, do tego przyjaźni i otwarci w kontaktach. Warto docenić ich pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Dziękuję za każdą wskazówkę i świetny sposób przekazywania wiedzy. Pozdrawiam 🙂 Natalia
izabella sasin
izabella sasin
2022-11-08
Ambitna Marka to tandem dwojga profesjonalistów. Patrycja – pełna zapału wizjonerka, marzycielka i aktywistka. Osoba otwarta na wszystko co nowe. Społecznik, który potrafi realizować marzenia swoje i innych. Adrian w kontaktach firmowych wydaje się bardzo opanowanym trenerem co bardzo pomaga budować właściwe relacje biznesowe. Razem tworzą wspaniały duet otwarty na świat, ale realnie oceniający rzeczywistość. Każdy kto szuka poza wiedzą i doświadczeniem w realizacji zadań firmy z „ludzką twarzą” powinien zacząć od współpracy z Ambitną Marką.
Anna Węgrzyn
Anna Węgrzyn
2022-11-08
Bardzo polecam współpracę z Ambitną Marką, prowadzą dla mnie kilka projektów. Pierwszy raz mam wrażenie, że ktoś mnie słucha i realizuje w terminie zadania. Najważniejsze! mówią ludzkim językiem:) Nawet kiedy nie rozumiem świata internetu zbyt dobrze, to potrafimy się porozumieć. Dziękuję za współpracę 🙂
Elżbieta Liszewska
Elżbieta Liszewska
2022-11-08
Polecam bardzo. Profesionalna obsługa i bardzo dobry kontakt. Ambitna Marka zrobiła nam świetną stronę i nauczyła prowadzić FB. To na pewno jeszcze nie koniec naszej współpracy.
Kinga Klejment
Kinga Klejment
2022-11-08
Sprawna i profesjonalna obsługa. Kreatyne pomysły. Pomocne wskazówki. Polecam.

Ambitny Hosting WordPress - co otrzymuję

Dla osób, które nie mają jeszcze strony sprawa jest bardzo prosta. Podpinamy Twoją domenę pod nasz hosting (Ty jesteś cały czas właścicielem domeny) i uruchamiamy stronę www. Jeśli Twoja strona internetowa już działa, a Tobie kończy się hosting to przeniesiemy całą Twoją stronę internetową na nasz hosting.

Strona www na naszym hostingu zapewnia Ci najwyższą jakość za niewielką kwotę. Cały czas dbamy o bezpieczeństwo hostingu, więc Twoja witryna jest zawsze bezpieczna. Twoja domena wciąż należy do Ciebie i jest przypięta do Twoje konta klienta (w zależności gdzie została zakupiona).

Jak to wygląda w praktyce?

  • Przeniesienie zawartości strony internetowej zajmuje około do 2 dni roboczych. Wszystko zależy od czasu parkowania domeny na nowym hostingu (czyli „powiedzenia domenie, gdzie znajdować się będą jej pliki)
  • Z racji bezpieczeństwa plików i danych, nie masz dostępu do hostingu (cały czas masz dostęp do kokpitu wordpress lub FTP). Wszystkie zmiany typu: dodanie nowego adresu e-mail, zmiana hasła e-mail czy przekierowania, wykonywane są przez nas. Nie mamy dostępu do Twojej poczty i wiadomości e-mail! 
  • Twoja domena zawsze będzie mogła działać na najnowszej wersji PHP 8.1 (zapewnia to szybkość i bezpieczeństwo strony)
  • Otrzymujesz nielimitowaną możliwość tworzenia adresów e-mail.
  • Otrzymujesz darmowy zabezpieczenie SSL strony internetowej.
  • Co roku wystawiamy FV za utrzymanie plików Twojej strony na naszym hostingu. Ze swojej strony opłacasz jedynie domenę na własnych zasadach.
Zarzadzanie stroną internetową

PAKIET 1
BLOG

Od 150   zł / rok
  • Miejsce na dane: 10 GB

przy 2-4 stronach cena 130 zł / strona za rok

Zarzadzanie stroną internetową

PAKIET 2
STRONA WWW

Od 200   zł / rok
  • Miejsce na dane: 15 GB

przy 2-4 stronach cena 180 zł / strona za rok

Zarzadzanie stroną internetową

PAKIET 3
PLATFORMA KURSOWA

Od 280   zł / rok
  • Miejsce na dane: 20 GB

przy 2-4 stronach cena 250 zł / strona za rok