Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Wywiad: Ambitna Historia Beata Bończewska I Zmiany są dobre!

Wywiad: Ambitna Historia Beata Bończewska I Zmiany są dobre!

  Dzisiaj wywiad z cyklu Ambitna Historia z osobą, która jest dla mnie pierwszą i największą inspiracją życiową. Z kobietą, która nauczyła mnie odwagi, by iść po swoje. To kobieta, która mówi o sobie, że jest „prosta kobietą ze wsi” a ja wiem, że właśnie to w niej jest najpiękniejsze – prosta, życzliwa i odważna. Moja mama.

  Wywiad: Ambitna Historia Beata Bończewska I Zmiany są dobre!

  Musicie wiedzieć, że pierwszy raz tak bardzo stresuje się podczas wywiadu! W końcu jest z tak ważną dla mnie osobą – moją mamą.

  Kim jest moja mama? Jak ją widzę? 

  Kobietą odważną, cierpliwą, otwartą, życzliwą, ale i upartą. Po latach zrozumiałam, że dzięki tym cechom, które nie zawsze przez otoczenie były odbierane jako “dobre” , czy “poprawne”, jestem tu, gdzie jestem i jestem w życiu szczęśliwa i wdzięczna za to co mam i co przeżyłam. Niczego nie żałuję, lubię doświadczać i przede wszystkim wyciągam z życia wnioski i nie boję się go. To dzięki niej od zawsze miałam w sobie poczucie, że jeśli tylko chcę, to MOGĘ. Mogę wszystko! Na każdej płaszczyźnie życia. Nauczyła mnie, że warto być sobą, że fajnie być kobietą, lubić siebie. Dziękuje jej za to, że pokazała mi, że jeśli trzeba, to należy o siebie walczyć i stawiać swoje szczęście na pierwszym miejscu, bo nikt za nas tego nie zrobi. I co najważniejsze, że sami wiemy, co jest dla nas dobre. Nikt inny tylko my sami. Dobrze mieć wspierające środowisko, ale należy uważać, aby nie było toksyczne i ostateczny wybór należy do nas, w końcu to nasze życie. Czasem podjęcie pewnych decyzji wymaga odwagi, albo szaleństwa, ale lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż że się nie zrobiło? Prawda?

  Jeśli chcesz posłuchać, co moja mama Beata, mówi o zmianie, odwadze, oraz jak zachowuje spokój. A także jak to się stało, że w wieku 50 lat zdała maturę, kurs językowy i rzuciła pracę na rzecz swojego biznesu. Posłuchaj naszej rozmowy na kanale youtube lub na Spotify

  Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

  Poznaj inne historie www.ambitnamarka.pl/ambitne-historie/

  Od 2020 nasze #AmbitneHistorie wzbogacamy o #AmbitneMiejsca! Znasz osobę lub miejsce, które chcesz pokazać w naszym cyklu? Napisz do mnie patrycja@ambitnamarka.pl i zgłoś ją bezpłatnie do naszego projektu!