Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Filmy i zdjęcia z drona- ile to kosztuje?
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » Filmy i zdjęcia z drona- ile to kosztuje?

Filmy i zdjęcia z drona- ile to kosztuje?

  Z roku na rok drony z kamerą stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, ponieważ filmy nakręcone z drona nadają świeżości i nowoczesności w biznesie. Ujęcie odpowiedniej perspektywy powoduje, że zdjęcia i filmy są zarówno malownicze jak i dynamiczne. Nagrywanie tronem wymaga jednak umiejętności i doświadczenia w filmowaniu. Warto więc zlecić wykonanie wideo profesjonalistom. Zastanawiasz się pewnie, ile to kosztuje? Sprawdź nasz wpis, w którym poznasz cenę i zastosowanie filmów i zdjęć z drona.

  Filmy i zdjęcia z drona- co to jest?

  Dron to statek powietrzny, do którego nie zabiera się pasażerów ani załogi, jest pilotowany zdalnie. Drony wyposażone są w kamerę, która umożliwia nagranie ujęć z innej perspektywy niż zwykła kamera. Drony mają szerokie zastosowanie. Są pomocne w branży eventowej, ślubnej czy reklamowej.

  Filmy i zdjęcia z drona- w czym się sprawdzą?

  Promocja turystyki z drona

  Filmy i zdjęcia z drona świetnie sprawdzą się do promocji regionu turystycznego. W ten sposób możemy pokazać w całej okazałości naszą gminę czy powiat. Film z lotu ptaka uchwyci zarówno piękno przyrody jak i historyczne budynki.

  Nadzór nieruchomości z drona

  Jeśli masz w planach inwestycję w nieruchomości i chciałbyś doglądać postępy prac budowlanych z powietrza, to zdjęcia z drona idealnie się tutaj sprawdzą. To świetne narzędzie do kontroli stanu faktycznego budowy a zarazem ważna dokumentacja, którą możesz okazać w razie problemów z budową.

  Filmy promujące biznes

  Nagrania z drona będą dobrym uzupełnieniem do ujęć z ziemi i wzbogacą Twoją stronę internetową. Realizacje w pełni wykonane z drona sprawdzą się przy promocji firmy deweloperskiej do zareklamowania domów czy mieszkań.

  Nagrywanie eventów

  Filmy nagrywane z lotu ptaka to wspaniała pamiątka z wszelkiego rodzaju wydarzeń. Chcesz nagrać koncert, maraton biegowy czy imprezę firmową? Nagrywanie dronem dobrze się w tym sprawdzi.

  Filmy i zdjęcia z drona- ile to kosztuje?

  Koszt nagrywania z drona zależy od wielu czynników. W Warszawie ceny są znacząco wyższe niż w mniejszych miejscowościach. Ceny zaczynają się od 500 zł za nagranie surowego 20 minutowego filmu. Na koszt ma również wpływ miejsce realizacji. Jeśli chcesz nagrać film w odległym zakątku Polski musisz być przygotowany na dodatkowy koszt związany z dojazdem operatora w wybrane miejsce. Cena w dużym stopniu zależy od tego, czy zamawiasz surowy materiał czy gotowy, obrobiony produkt. Jeśli chciałbyś uzyskać gotowy film promocyjny, spot reklamowy czy teledysk wymaga to pomocniczej pracy montażysty, który jest dodatkowo płatny. Za dostarczony gotowy produkt w Warszawie zapłacimy od 1000 zł w górę.

  Filmy i zdjęcia z drona w Ambitnej Marce

  Nasze doświadczenie idzie w parze z odpowiedzialnością. Posiadamy ubezpieczenie oraz  europejskie uprawnienia do wykonywania lotów. Potwierdzenie wydane przez ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego) w 2020 roku.

  Nagrywamy w najwyższej jakości 4k. Twoje nagrania i zdjęcia będą przepięknie prezentowały się w materiale wideo lub na stronie internetowej. Wykonujemy zdjęcia lotnicze na terenie całej Polski, a także za granicą naszego kraju. Współpracowaliśmy z wieloma hotelami np. w Turcji czy na Teneryfie.

  Jeśli potrzebujesz filmowania z drona, skontaktuj się z nami!