Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Czy Google Moja Firma jest płatne?
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Czy Google Moja Firma jest płatne?

Czy Google Moja Firma jest płatne?

  Każda firma powinna posiadać wizytówkę Google Moja Firma, aby być widoczna w sieci. To świetne narzędzie, dzięki któremu użytkownik może szybko się zapoznać z Twoją ofertą, godzinami otwarcia a także opiniami innych klientów. Już wiesz, po co jest potrzebna wizytówka. Teraz pozostaje odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania. Czy Google Moja Firma jest płatne? Czy trzeba przedłużać ważność wizytówki? Co zrobić, żeby nie dać się oszukać? W dzisiejszym wpisie rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące Google Moja Firma. 

  Czy Google Moja Firma jest płatne?

  Oczywiście, że nie! Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie dla każdego. Użytkownik nie ponosi żadnych opłat za założenie profilu firmowego w Google oraz związanych z widocznością wizytówki w wyszukiwarce. Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy w stworzeniu wizytówki Google Moja Firma a następnie w jej prowadzeniu i wprowadzaniu aktualności, to jak najbardziej w porządku, że firmy, którym powierzasz zarządzanie wizytówką będą pobierały za to opłatę. Składa się na to czas, wiedza i doświadczenie profesjonalistów.

  Gdzie szukać pomocy w tworzeniu wizytówki?

  Szukasz pomocy w stworzeniu wizytówki Google Moja Firma? Dobrze trafiłeś! W naszej agencji Ambitna Marka przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie online, dzięki któremu dowiesz się, czym jest właściwie ta wizytówka, jak poprawnie wypełnić profil firmy, jak dodawać zdjęcia, wprowadzać aktualizację i wiele innych ważnych informacji.

  SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ KURSU ONLINE

  Google Moja Firma- uważaj na oszustów!

  Czy Google Moja Firma jest płatne? Już wiesz, że tak! Nie brakuje jednak oszustów, którzy próbują wykorzystać naiwność i niewiedzę ludzi. Jeśli ktoś zaproponuje Ci opłatę za to, aby wizytówka była widoczna w Google, nie zgadzaj się. To przecież darmowe. Pamiętaj, że raz stworzona wizytówka nie zniknie z wyszukiwarki i nie trzeba jej odnawiać. Jeżeli ktoś zaproponuje Ci opłatę za odnowienie wizytówki jest oszustem. Nie zgadzaj się na takie oferty! Zazwyczaj kwoty, których żądają oszuści są małe a czas realizacji bardzo szybki. Jest to bardzo kuszące, ale pamiętaj, żeby być czujnym i nie dać się oszukać!