Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

po co firmie strona internetowa?
Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Narzędzia marketingowe » 5 powodów, dla których warto mieć stronę internetową

5 powodów, dla których warto mieć stronę internetową

Obecnie duże możliwość rozwoju i reklamy dają nam media społecznościowe. Czy jest zatem sens zakładać stronę internetową? Oczywiście, że tak! Istnieją dziesiątki powodów, dla których posiadanie strony www jest bardzo ważne. My w dzisiejszym wpisie zaprezentujemy Ci najważniejsze z nich.Prowadzisz biznes i zastanawiasz się, po co firmie strona internetowa? Poznaj 5 powodów, dla których warto ją posiadać!

Strona internetowa zwiększa wiarygodność firmy

Profesjonalna i bogata w interesujące treści strona internetowa to znak, że można zaufać firmie. Na pewno pamiętasz taką sytuację, gdy szukałeś danej usługi i na wstępie odrzucałeś te firmy, które nie posiadają strony internetowej. Brak strony www kojarzy się użytkownikom z brakiem profesjonalizmu i nowoczesności. Pamiętaj, żeby nie przesadzać z treścią na stronie. Jeśli będziesz stosował dużo okienek pop-up lub zasypiesz użytkowników banerami reklamowymi- zniechęcisz ich do siebie.

Oferta dostępna 24 godziny na dobę

Dzięki stronie internetowej klienci mogą zapoznać się z Twoją ofertą o każdej porze dnia i nocy, będąc w każdym miejscu na świecie. Pamiętaj, żeby prowadzić komunikację z klientami. Jedną z możliwości jest forma chatu, który zainstalujesz na swojej stronie. Możesz również udostępnić na stronie formularz kontaktowy, dzięki któremu odpowiesz na pytania mailowo.

Możesz przyciągnąć nowych klientów

Prowadzisz lokalny biznes? Nie szkodzi. Strona internetowa pozwoli odnaleźć Twoją firmę przez nowych klientów. Chyba nie chciałbyś się zatrzymać, gdy możesz jeszcze rozwinąć swój biznes i to niewielkim kosztem. Wystarczy, że stworzysz stronę, Twoi klienci będą dodawać opinie i będziesz wyświetlał się w wyszukiwarce Google.

Dokładnie zaprezentujesz swoje produkty i usługi

Na stronie internetowej możesz zaprezentować swoje produkty lub usługi w taki sposób, jaki sobie tylko wymarzysz. Prezentacja w formie slajdów? Filmy wideo? Podążaj za nowoczesnymi formami. Możesz zrobić filmik, w którym zaprezentujesz, jak przebiega zabieg w Twoim salonie #beauty lub pokażesz jak używać lokówki do włosów. Filmy instruktażowe są w dzisiejszych czasach niezwykle istotne.

Jeśli potrzebujesz filmów wideo na swoją stronę internetową, skontaktuj się z nami! Stworzymy je dla Ciebie!

Strona internetowa to podstawa w marketingu

W dzisiejszych czasach nie wystarczy reklama w postaci ulotek czy referencji klientów. Przy tak ogromnej konkurencji potrzeba czegoś więcej. Strona internetowa daje możliwość pojawienia się w wyszukiwarce Google a klienci mogą dodawać opinie, o których dowie się dużo więcej osób. Możesz znaleźć również partnerów biznesowych, którzy będą udostępniali link do Twojej strony, aby Cię wypromować.