Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Jak wygląda siedziba Facebooka w Polsce?

Jak wygląda siedziba Facebooka w Polsce?

Kilka dni temu miałam przyjemność uczestniczyć w ciekawym przedświątecznym szkoleniu zorganizowanym przez Facebooka w jego siedzibie w Warszawie w Polsce. Co ważne, to szkolenie odbyło się aż w 17 krajach i siedzibach Facebooka jednocześnie.

Z pewnością wielokrotnie zastanawiał Cię fakt czy Facebook posiada siedzibę w Polsce? Kto pracuje w Facebooku? Czy można porozmawiać z kimś na żywo? Tak! To wszystko możliwe! Fakt, że Facebook ma swoje siedziby w różnych krajach, nikogo nie powinien dziwić to ogromna firma! Ale to, że swoją siedzibę ma w Warszawie i to całkiem sporą dla wielu może być nowością.

Zobacz film z mojego pobytu w siedzibie Facebooka

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowości na Facebooku oraz Instagramie?

Przygotowałam specjalne szkolenie, szczegóły: www.ambitnamarka.pl/szkolenieradzymin/

Można by pomyśleć, że największy gigant social media jest teraz na wyciągnięcie ręki. Określiłabym to, jak otwarcie się na świat realny! Jakie pytanie zadałbyś osobie pracującej w Facebooku? Ja miałam możliwość nie tylko posłuchać szkolenia i dowiedzieć się nowości, ale również zadać kilka pytań bezpośrednio, a także zrobić selfie!

siedziba facebooka w Warszawie

Jak moje wrażenia po wizycie w Facebooku?

Bardzo przyjazna ekipa, wszystko na wysokim poziomie a z drugiej strony ludzie pracujący tam są bardzo wyluzowani.

Spotkanie w formie szkolenia i warsztatu miało na celu przybliżenie działań związanych  z okresem świątecznym, co ciekawe dużo mówili o Black Friday. Wiesz, że ponad 50% kupujących online dokonuje zakupów prezentów właśnie w tym okresie? To nie wszystko, czego się dowiedziałam! Więcej o tym w moim szkoleniu już 8 listopada, o czym możesz posłuchać poniżej

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Szczegóły szkolenia  www.ambitnamarka.pl/szkolenieradzymin/

 

Tagi: