Przejdź do treści

Agencja Marketingowa

Strona główna » Blog o biznesie i marketingu » Aktualności » Od księgowej do projektantki wnętrz? #AmbitnaHistoria

Od księgowej do projektantki wnętrz? #AmbitnaHistoria

Rynek pracy nieustannie się zmienia a z nim potrzeby. Analizujemy to, dostosowujemy się, ale czy zawsze patrzymy przez pryzmat tego, co my chcemy robić, w czym się spełniamy?

Niestety nie zawsze, często słyszę, rozmawiając z przedsiębiorcami, że od zawsze marzyli o innym zawodzie czy lata temu mieli pomysł na biznes, który nie został zrealizowany ze względu na finanse czy brak odwagi do zmiany. Czasem mówiąc o tym niezrealizowanym pomyślę, czy pragnieniu widzę błysk w oku i czuję, że to ogromna pasja, która miała potencjał!

Dzisiaj przykład niesamowitej osoby, która w przełomowym momencie życia, postawiła na siebie i swoją pasję! Agata, bo o niej mowa, przez kilkanaście lat księgowa, przekwalifikowała się w projektantkę wnętrz i architekta. Uśmiechnięta, z wyczuciem stylu i estetyki, to widać na pierwszy rzut oka patrząc na nią, jej ubiór. Po krótkiej rozmowie, przemiła osoba, potrafiąca słuchać staje się osobą, której można zaufać, zarówno pod kątem urządzenia wymarzonego domu, a także zwyczajnej relacji.

Musisz zaakceptować statystyki, marketing ciasteczka aby obejrzeć wideo

Co wyróżnia Agatę oraz jej markę “Tak Po Prostu Wnętrza”?

Patrząc na projekty Agaty, poczułam się “jak w domu”, każde z nich ma pewną namiastkę, stylu, który daje ciepło domowego ogniska, a z drugiej strony przeplata się z nowoczesnym pomysłem i designem. Odwiedzając miejsca, które projektowała Agata, czułam się w nich tak dobrze, jak u siebie. Nie wiem, czy to podobny styl, energia, widziałam wiele projektów, które mimo mojej kolorystyki czy ulubionych elementów nie współgrały ze mną.

——————————————————

Poznaj inne historie www.ambitnamarka.pl/ambitne-historie/

Od 2020 nasze #AmbitneHistorie wzbogacamy o #AmbitneMiejsca! Znasz osobę lub miejsce, które chcesz pokazać w naszym cyklu? Napisz do mnie patrycja@ambitnamarka.pl i zgłoś ją bezpłatnie do naszego projektu!